Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bozuk Pompa

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Bugün ilginç bişii oldu ...Benzincide depoyu fulle dedim,depo dolmuş depodan fışkırdı dizel dışarı,bayağıda aktı arabanın benzin kapağından aşağı...Garip bir durumdu,pompa dolunca atmadı,doldurmaya devam etti ve foşur foşur aktı dizel aşağı...Meğerse pompa bozukmuş...Hemde Opette oldu..Ve neredeyse 2 litre mazot aktı ve ben onunda parasını vermek zorunda kaldım...Normalde vermezdimde pompacı çocuk tanıdıktı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl bozuk oluyor da akıyor ki ?

Tam sokamadi mi içeri ?

Buarada yol bilgisayarı hata verebilir, yakıt tastigi için.. Bilginiz olsun.

--- iPhone Yolladı ---

Nasıl yanlış bilgi?622 km gider yazıyor...Valla tam pompayı sokamamış da olabilir,eleman beni görünce oooo abi bayramın mübarek olsun falan derken salak tam sokmamış olabilir pompayı tabiii...Şu hata olayını açıklasana Yakup?

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzin tastigi için uyarı felan verirse panik yapma demek istedim..

Bizlerde kapak olmadıgı için sensor var.. Yakıt taşarsa dikkat edin bisey var der...

Adamın hatası olduğu için yanmayadabilir.

--- iPhone Yolladı ---

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İki litre mazot parası bişey diğil de, hani o arabadan aşağıya akması ve arabada iğrenç bir iz bırakması yok mu. Ayrıca o şeker kırmızı leş olmuştur artık. :balon:

Yok leş olmadı,sildik hemen,zaten yağmurdan kirlenmişti bişii olmaz hem,mazot boyayı korur :zha:) Sadece koku oldu biraz...Olacak şey bu kadar olsun canım,Allah korusun başka bişey olmasın da...Ben mazot pompasının taşmasına şaşırdım ama,normalde atması lazımdı..Elemanın dediğine göre hava yapmış pompa,ne demekse artık...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok leş olmadı,sildik hemen,zaten yağmurdan kirlenmişti bişii olmaz hem,mazot boyayı korur :balon:) Sadece koku oldu biraz...Olacak şey bu kadar olsun canım,Allah korusun başka bişey olmasın da...Ben mazot pompasının taşmasına şaşırdım ama,normalde atması lazımdı..Elemanın dediğine göre hava yapmış pompa,ne demekse artık...

Eğer tamamen boşalmış ise, hava yapar normaldir.. Sonra normal dolar..

--- iPhone Yolladı ---

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok leş olmadı,sildik hemen,zaten yağmurdan kirlenmişti bişii olmaz hem,mazot boyayı korur :dede:) Sadece koku oldu biraz...Olacak şey bu kadar olsun canım,Allah korusun başka bişey olmasın da...Ben mazot pompasının taşmasına şaşırdım ama,normalde atması lazımdı..Elemanın dediğine göre hava yapmış pompa,ne demekse artık...

Mazot boyayı korur diye, opete git, bir kova mazot ver bakim oradan, al, adamların şaşkın bakışları altında arabayı yıka, sil, bir kova daha mazot al bir de güzel durula, oooo değme boyanın keyfine :zha:

Şaka bi yana çok kötü bir durum, ben çok bozulurdum, hiç sevmem öyle mazot lekesi falan, bide iğrenç kokuyor ki üüüffff :balon:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ümit abartma,mazotla yıka demiyoruz ..Ama arada sırada mazotla yıkatanlar bile var gerçekten de...Ben o kadar bozulmadı arabam mazot oldu diye,çÜnkÜ mazotu silersin geçer,Allah çarpma-vurma-kırma-çizmeden korusun..Az önce bizim Üst komşunun sıfır 2010 Focus Comfortunu çizmişler dörtbir yandan onu gördÜm içim cız etti,yazık yaa...Memlekette deliden bol bişey yokki,durduk yere milletin arabasını çiziyorlar keyif olsun diye..Sen mazot pisletti ÜzÜlÜrÜmÜ falan bırakta pompanın neden böyle bir şey yaptığına dair bişeyler yaz,fikir beyan et...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.