Jump to content

Mehmet Ö.

Üye
 • Toplam İleti

  29
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

1 Poor

Mehmet Ö. Hakkında

 • Derece
  Ambiante
 • Yaş 48

Profil Detayları

 • Şehir:
  istanbul
 • Arabam:
  '18 Focus III MCATitanium 1.5
 • Meslek:
  inşaat müh.
 • Cinsiyet:
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

467 profil görüntüleme
 1. evet en 7-8 gmaps güncellemesi geçti ama hala düzelmedi. sıkıntı birkaç aydır var. Apple map ile sıkıntı yok.
 2. Tşk Yakup un formülü bende işe yaramadı ne yazık ki :((
 3. google maps dob dob sesini çözebildiniz mi peki?
 4. O seçenek bende hep vardı, işe yaramıyor maalesef. Sizde de aynı dup dup sesi sorunu vardı ve Bt ayarı sonrası düzeldi mi? Kullanırken cep aplikasyonunuzun kapalı olduğundan emin misiniz?
 5. Konu dışı gibi olabilir ancak Focus 2018 model aracımda Sync 3 ve carplay kullanıyorum. 3-4 ay öncesine kadar Google maps de sağa sola dönüşlerde sesli yönlendirmeler eksiksiz çalışırken, şu anda sadece dönüş mesajı yerine dup dup diye tok bir sinyal sesi gibi bir ses geliyor. ancak iphone da da maps aplikasyonunu arka planda çalıştırırsam yönlendirmeleri sesli olarak eskisi gibi duyabiliyorum. Değişik kablolarla, değişik araçlarda denedim, ama sonuç değişmedi. Ancak apple haritalar uygulamasında bu sorunu yaşamadığım için, sorunun bendeki google maps aplikasyonundan kaynaklandığını düşün
 6. Evet bir önceki güncellemeyi de bu usb ile yapmıştım. O güncelleme hikayemi şu adreste paylaşmıştım: Güncel sürüm 3.0.19205 Autoinstall.lst içeriği şöyle: [SYNCGen3.0_ALL] Item1 = Uygulama Open1 = SyncMyRide\5U5T-14G381-EG.tar.gz Item2 = Ses Open2 = SyncMyRide\5U5T-14G391-DM.tar.gz Item3 = Logo Open3 = SyncMyRide\1U5T-14G658-AF.tar.gz Options = Delay,AutoInstall
 7. Dizin içerikleri şöyle. Rootta sync klasörü dışında bilimum dosyam da var mp4, pptx vb.
 8. Sizce bende neden bu hatayı vermiştir. Daha önceki güncellemeleri sorunsuz kurabilmiştim. Diğer taraftan bende şu ana dek 2015 ve 2018 focus sync3 lerimin hiçbirinde wifiden güncelleme bulamadı.
 9. Bende hata verdi nedense her iki usb ile de denedim. Focus 2018.
 10. Murat tşk, link için onay istedim.
 11. Bunun nasıl olduğunu bilmiyorum. Freedos gibi sadece ekran kalıyor formatla ve sonra üstüne sıfırdan 3.4 mü kuruluyor? Riski var mı? Sürümün ne farkı var peki dişe dokunur, değer mi yaptığımıza? 3.4 file nerden alabiliriz?
 12. Benim yukarıda anlattığım şekilde yapılan güncellemelerde son versiyon 3.4 e mi çıkmış?
 13. Çok teşekkürler. Bu cevabı okumadan işlemi bitirdim. Dediğiniz gibi görüntüde bir fark yok. Acaba bir sürüm notu var mı göremesek de bu değişikliklerin bir listesi olsa iyi olurdu. Gene de yapmak isteyenlere bilgileri derliyorum. Yukarıdaki adresten register, VIN girişi ile indirdiğim 2.8 gb dosyayı usb ye aldım. Şu prosedüre göre yaptım işlemi: https://www.ford.co.uk/content/dam/guxeu/uk/owners/resources-support/sync-support/update/SYNC_3_USB-Update-Guide.pdf Öncesi: Arada yanlışlıkla çıkarttım:
 14. Ne yazık ki hiçbir zaman bu dediğiniz denemelerde bir versiyon bulamadı sync sistemi senelerdir bende. Bu sebeple forumdayım. --4 dakika sonra eklendi-- Hah tam olarak burayı arıyordum. Buldum aslında 2 yıl önce de burdan indirmiştim ama kaybettim. Şimdi aradım ve 2.8 gb bir upgrade buldu. Laptop açıp indirmem lazım. Versiyon kaçtır vb ancak o zaman görebileceğim. Bunda Türkçe desteği kesin var mıdır acaba?
 15. Merhabalar. Furd Focus titanium 2018 aracımda sync3 v3.17276 kurulu. Bu versiyon üstüne official bir yeni sürüm geldi mi ve evet ise nereden indirip Türkçe olarak kurabilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. not: daha önce ford users vb sayfalardan indirip yapmışlığım var sync2 için. Ancak yeni kasada henüz denemedim. şu adresten bakıyorum üyeyim sayfaya : https://owner.ford.com/support/how-tos/sync/sync/downloads-and-updates/how-to-install-sync-updates.html
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.