Jump to content

Borga Sınıksaran

Member
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Poor

About Borga Sınıksaran

 • Age 30
 • Rank
  Ambiante

Profile Details

 • Age 30
 • Location:
  İzmir
 • Car:
  ‘15 Focus HB 1.5 Tdci Titanium
 • Job:
  Teknisyen
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mobilyalarda vidaların üzerine takılan mobilya ile aynı renkte olan tapalara benziyor. Muhtemelen bir işlevi yoktur diye düşünüyorum süngerimsi dediğiniz için koltuk altından bir yerden düşmüş olabilir plastik olsa göğüslük kısmından şüphelenilebilirdi ama çok da önemsenecek bir parça gibi durmuyor.
 2. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın aracınızı
 3. Aracın eski kasa olması çok önemli mi? Siz eski kasasını sevmişsiniz sonuçta. Al sat yapmayacaksanız sıkıntı yok imkanlar uymuş bence çoook kafa karıştırmamak lazım her şeyi ile aynı ancak pws sahibi olarak keşke pws olsaymış dedim içimden.
 4. Klavye de yanlış tuşlama olmuş 2018 son kasa diye düzeltiyorum. Gaz tepkisi stop start da ve vitesi örneğin d konumundan r konumuna aldığımızda da normalden daha geç tepki veriyor ‘tdi vw’ grubu gibi olmuş,acaba şanzımanı koruma adına mı böyle bir şey yapılmış diye düşündüm kullanıcı vitesi değiştirir değiştirmez gaza basarda araç hemen cevap verirse bir sıkıntı olabilir mi dedim ama tepki süresi cidden can sıkıcı olabilir.
 5. 2019 St line ile test sürüşü yaptım ve motorun sanki sağ koltukta çalışırcasına içeri giren motor sesini duyan tek ben miyim? Ya da vitesin konum değiştirildiğinde gaz tepkimesinin çok yavaş olduğu hissine kapılan ya da iç mekan kalitesinin özellikle koltuklarının dolmuş koltuğu havasında olmasının bana özel bir hissiyat olması! Ya da benim beklentimin fazla yüksek olması ile mi alakalı acaba?
 6. Toyota’da hibrit motoru bilmem ama D4d ye bindikten sonra o araç havada gitse, su yaksa almam donanım olarak da detay verseler iyi olurmuş zira touch modeli kuş serisinin klimalı modeli. Duster’ı 2. Seçen heyet,komisyon ya da topluluk duster ı seçim kriterlerinin neresine oturttu akıl işi değil gibi geldi bana listeye tekrar baktım da ülke çığrından çıkmış sanki yazık!

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.