Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Motor! Aracı Servise Götürün

Hakkıbirhan Sapmaz

Soru

2015 focus trendx 650 km de yol bilgisayarında bu uyarıyı verdi.Tabi ne olur ne olmaz diye aracı park edip servisi aradım ustayla görüştürdüler.Usta aracı açıp kapatmamı ve yol bilgisayarını kontrol etmemi söyledi.Bir daha çalıştırınca uyarı kayboldu.Aynı hatayı verirse servise getirmemi söyledi.Uyarıyı aldıktan sonra 100 km yol yaptım hiç bir aksilik yoktu.Acaba aynı sorunu yaşayan var mı? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 1

@Hakkıbirhan Sapmaz,

ayıptır söylemesi adana da her türlü yakıt vardır.. hatta aynı yerden alıp bir kez daha yaparsa istasyonu şikayet etmek lazım, habersiz analiz lazım..hatta emin olunca araçla adana bölge müdürlüğü vardır oraya gitmek lazım

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1

Aslında görev yaptığım yerde çok bi seçenek yok. 2 tane istasyon var ama yakıtı seyrek alıp il merkezine gittiğimde depoyu dolduracam artık. Aracı sıfır aldığımdan ne kadar yaktığını hep merak ettim bu yüzden depoyu sık sık doldurdum.Bundan sonra Opetten başka bir yerden almam artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.