Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Ön Lastiklerde Oluşan Soyulmalar

Muhammed Keser

Soru

Bir süredir aracımın sadece ön lastiklerinde oluşan taban kısmında oluşan pütürlü şekilde oluşan soyulmalar dikkatimi çekiyor.(Lastikler Mıchelın primary hp).Lastikleri kullandığım güzergay genellikle pürüzlü asfalt bozuk yollarımız biraz ben buna bağlıyorum ama sizede sormak istedim ama sade3ce ön lastiklerde olması biraz şüphelendirdi beni.

fknCZs7.jpg

UxVUCrf.jpg

Resimler araç garajda olduğu için karanlık biraz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Benl resmin usttekini giremedim ama pul pul kauçuk parcaciklari kopuyorsa bu michelin de rastlananbir durum. Genelleme yapamam ama var boyle sorunlarla karsilasan kullanicilar

Ben enerji saverlarda bu durumla karsilastim ama primacy hp debu sorunla karsilasmadim.

Arti olarak lastiklerinizin yerlerini degistirin her on bin km de.

Bknz lastik rotasyonu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benl resmin usttekini giremedim ama pul pul kauçuk parcaciklari kopuyorsa bu michelin de rastlananbir durum. Genelleme yapamam ama var boyle sorunlarla karsilasan kullanicilar

Ben enerji saverlarda bu durumla karsilastim ama primacy hp debu sorunla karsilasmadim.

Arti olarak lastiklerinizin yerlerini degistirin her on bin km de.

Bknz lastik rotasyonu

Hep michelin kullandım... Yazlık ve kışlık olarak...

Bu aracıma ilk defa kışlık ve yazlık goodyear tercih ettim. Michelin'e boşa para vermişim. Efficientgrip performance kullanıyorum ve herkese öneriyorum ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hep michelin kullandım... Yazlık ve kışlık olarak...

Bu aracıma ilk defa kışlık ve yazlık goodyear tercih ettim. Michelin'e boşa para vermişim. Efficientgrip performance kullanıyorum ve herkese öneriyorum ;)

Aynisini bende kullaniyorum.

Aynen bendesuan itibariyle çok memnunum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynisini bende kullaniyorum.

Aynen bendesuan itibariyle çok memnunum.

Aynen öyle... Bu lastiği lastikciler Energy Saver'la aynı diye kendilerini kandırıyolar... Performans kesinlikle Conti Premium Contact 5 ayarında... Limitler hiç fena değil ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sizin yol koşullarınıza benzer yolda benim goodyear lastiklerimde 25 binde aynı duruma gelmişti.lastikçiye gösterdim değiştirmelimiyim diye. kullan abi bu bişey değil bu soyulan yüzeyin altında daha kaç kat tabaka var dediydi. 10 bin daha herhangi bir sıkıntı yaşamadan kullanıp sonra lastikleri değiştirdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.