Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.2 Dig-T X-Tronic

Emre Koç

Önerilen Mesajlar

Öncelikle herkese merhaba.Aracımızı değiştirmeyi düşünüyoruz.Daha önce Kuga'ya heveslenmiştik görünümüde hoşumuza gitmişti.Ama yüksek yakıt tüketimi (1.6 ecoboost) vazgeçmemize neden oldu.Bizde Qashqai'ye yöneldik.Yılda yaptığımız kilometre en fazla 6-7 bin.Nissan'daki satış görevliside benzinlisini önerdi bize.Hemde kampanyaları varmış 30 ay sıfır faiz.Bizde değerlendirelim dedik.Test sürüşüne çıktık.Motorun çekişinde de bir sorun yoktu(babama göre).Sizler ne düşünüyorsunuz bu araç hakkında?Şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yılda 6-7 bin km yapan bir kişi eğer maddi gücü yetiyorsa kuga yı tercih etmeli..yakıt sorun edilmez yani bu kadar az km için..diğer artı eksilerini söylemiyorum bile..

1.2 motor yanlış bilmiyorsam 120 bg ve 180 tork, araca göre değişmediyse..ufak tefek bg artışı vb..

qashqai kugaya göre oldukça hafif diye hatırlıyorum.. normal bir performans sunuyordur. çekmemezlik yapacağını sanmam. çok iyi performans da beklenemez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yılda 6-7 bin km yapan bir kişi eğer maddi gücü yetiyorsa kuga yı tercih etmeli..yakıt sorun edilmez yani bu kadar az km için..diğer artı eksilerini söylemiyorum bile..

1.2 motor yanlış bilmiyorsam 120 bg ve 180 tork, araca göre değişmediyse..ufak tefek bg artışı vb..

qashqai kugaya göre oldukça hafif diye hatırlıyorum.. normal bir performans sunuyordur. çekmemezlik yapacağını sanmam. çok iyi performans da beklenemez.

Aynen bende Katılıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki bu aracı oldu ki satmaya kalktık 2 sene sonra cok değer kaybeder mı müşteri bulabilir miyiz?

Piyasaların ne olacağı belli olmaz elbette değer kaybedecektir ama şu an ki piyasa öyle bi hal Aldı ki geleceği görmüyoruz [emoji3]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görevlinin bize dediğine göre en çok sattıkları skypack miş.skypack e ek olarak navitech dokunmatik ekran takılacak araca.zaten skypack in üstündeki donanımlarda deri ısıtmalı koltuk hariç teknolojik oyuncaklar vardı.(çevre görüş hareketli nesne algılama)bir kaç özellik için 10-15 bin vermek mantıksız geldi. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.