Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dizel Hb Araba Tavsiyesi

Hüseyin A.

Önerilen Mesajlar

Merhaba.. Kendime dizel hb bir araba almayı düşünüyorum. Çok usta bir şoför sayılmam. Kullanımı kolay, görüş açıları iyi bir hb tavsiye edebilir misiniz? Hangi araçların görüş açıları daha iyidir?Kullanımı kolay ve sorun çıkarmaz?

Nissan mikra

Kullanımı kolay

Görüş acısı çok iyi.

HB

Dizeli yok tüketimine göre dizele gerek yok.

Yılda 15000 im yapmayacaksanız dizel mantıklı değil.

İlk araba için ideal. Boyayı takıntı yapmadan alın nede olsa acemilik gidene kadar birkaç yere siz sürtersiniz. (Kazasız insallah )Boyalı olur.

volkan onder tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ucu çok açık bir soru olmuş. Fiyat aralığı yok,sıfır mı ikinci el mi tercih edilecek o belli değil. Bunlarıda yazarsanız daha kolay yardım alabilirsiniz.

Yoksa dizel Focus ST'den, Dacia Sandero'ya kadar seçenek çıkar  :)

doğru dediniz :) ucu açık oldu biraz ikinci el düşünüyorum. max. 35 bine kadar olabilir ikinci elinin iyi olması masraf çıkartmaması bir de kolay kullanılabilmesi önceliğim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kolay kullanımdan otomatik vites anlıyorum.

evet otomatik vites de olabilir  kolay kullanım derken debriyaj fren gazın iyi kullanılması bildiğim kadarıyla dizel araçları stop ettirmek zor benzinliye göre.. focusun 2003-2004 hb modeline ne diyorsunuz ? micra dedinz ama ikinci eli çok yok sanırım yollarda çok gördüğüm bir araç değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet otomatik vites de olabilir kolay kullanım derken debriyaj fren gazın iyi kullanılması bildiğim kadarıyla dizel araçları stop ettirmek zor benzinliye göre.. focusun 2003-2004 hb modeline ne diyorsunuz ? micra dedinz ama ikinci eli çok yok sanırım yollarda çok gördüğüm bir araç değil

Gidip ikisinide kullanın hangisi size uyarsa beğenirseniz ona bakın.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.