Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracin Şase Numarasını Vermeli Miyiz?

Volkan Ö.

Önerilen Mesajlar

Haberlerde denk geldim. Aracının şase nosu nu vermiş basina bunlar gelmiş. Bizin araçlarda on camda yazmiyor mu?

http://otomobil.haber7.com/otogundem/haber/1335383-arac-sahipleri-dikkat-bu-tuzaga-gelmeyin

volkan onder tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güvenmediğiniz kişilere vermeyiniz,Pek bir sorun olacağını zannetmiyorum.Siz olmadan aracın satışını yapamazlar.yapsalar bile araba sizde nasıl olsa işlemin sahte olduğu anlaşılır.Önemli olan arabamızın satışını yaparken dolandırılmayalım.satışını veripte parayı banka havalesiyle gönderiyoruz diye çok insanı dolandırıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İsteyen herkes 2 sn'de foto çeker ve gider yani alır şasi numaranızı. Burada tamamen dolandırıcılık mevcut.

kendi adına düzenlenmiş sahte kimlik, noter onaylı araç satış belgesi ve ruhsat ile karşılaştı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gizlenmesi gereken birşey olsa ön cama görünür bir yere yazmazlardı diye düşünüyorum.Ruhsatta olurdu sadece.Gerçi Gizlenmesi gereken bilgilerimiz bile ortada duruyor ya (birkaç gün önce telefoncuya gittim masanın üzerinde 10 tane filan nüfus cüzdan fotokopisi duruyor bunlar ne burada dedim işlem yapılacak sistem yoktu abi dedi.bende insanların özel bilgilerinin olduğu belgenin burda durması hoşmu sizce dedim adam ters ters baktı)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.