Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sinyal Ve Gösterge Sorunu

Yasin C.

Soru

İyi günler. Az önce abim aradı araç çalışır durumdayken sinyallerin çalışmadığını ve derecenin de "-" olarak gösterdiğini söyledi. Sorun nedir acaba ? Dörtlülerde çalışmıyo bide arabanın kapıları kilitlenmiyor :(

Yasin C. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

"A" direklerinin altında ön göğüs kablo grubunun soketleri var, oralarda temassızlık / korozyon olabilir, bir diğer ihtimal de ön göğüs kablo grubunda kısa devre/şase yapma ihtimali. (araç kaza geçirdi mi?) her durumda sizin müdahale edebileceğiniz bir şey yok. Aracın diagnoz sistemine bağlanması, arıza kodlarına bakılması ve gerekiyor ise tesisatın kontrolü lazım. (en azından benim aklıma gelenler bunlar)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

"A" direklerinin altında ön göğüs kablo grubunun soketleri var, oralarda temassızlık / korozyon olabilir, bir diğer ihtimal de ön göğüs kablo grubunda kısa devre/şase yapma ihtimali. (araç kaza geçirdi mi?) her durumda sizin müdahale edebileceğiniz bir şey yok. Aracın diagnoz sistemine bağlanması, arıza kodlarına bakılması ve gerekiyor ise tesisatın kontrolü lazım. (en azından benim aklıma gelenler bunlar)

Araçta kaza yok abi durduk yere yaşandı bir anda temassızlık yada kısa devre olabilir sanırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

sorunu çözdünüz mü bilmiyorum ama başka arkadaşlarında başına gelirse diye ben çözümü yazayım.

aynı durum benım de başıma gelmişti. sağ önde toppidonun altında söketler var. onlar yuvadan çıkmış yada gevşemiş oluyor. bi ustaya onları taktırtabilir veya sen de yapabilirsin. hatta usta bana keşke torpidonun altına tekme atsaydın, düzelirdi dedi :D ne kadar ciddiydi ondan şüpheliyim :D .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.