Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Uzaktan Kumandayla Kapatılabilen Katlanır Yan Yanalar

Önerilen Mesajlar

forumda aradım bulamadım konuyu ben açayım dedim 2012 titanium x hb için kumandayla katlanıp kapatılabilen ayna arıyordum internette araştırdım aşağıdaki ürünleri buldum bunlar işime yarar mı? sizin tavsiye edebileceğiniz başka yer var mı?

http://www.aynadeposu.com/Products/Focus-2011%3E-Elektrikli-Rezistansli-Boyanir-Astar-Kapakli-Sinyalli-Alt-Aydinlatmali-KOR-NOKTA-IKAZLI-OTOMATIK-KATLANIR-SOL.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

forumda aradım bulamadım konuyu ben açayım dedim 2012 titanium x hb için kumandayla katlanıp kapatılabilen ayna arıyordum internette araştırdım aşağıdaki ürünleri buldum bunlar işime yarar mı? sizin tavsiye edebileceğiniz başka yer var mı?

http://www.aynadeposu.com/Products/Focus-2011%3E-Elektrikli-Rezistansli-Boyanir-Astar-Kapakli-Sinyalli-Alt-Aydinlatmali-KOR-NOKTA-IKAZLI-OTOMATIK-KATLANIR-SOL.html

Modülü varmıdır bakmak lazım. Daha doğrusu şemasını inceleyip, eksikler tamamlanmalı ve bilgisayardan aktivasyonu yapılmalı, sonrasında çalışır.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

işte onu nerden nasıl bakabiliriz eksiklik derken anlayamadım?

En basitinden, aynanın kapanıp açılmasını sağlayan motoru besleyen kablolar yoktur diye düşünüyorum. Forumda aracın tüm elektrik şeması var, oradan inceleyerek ve aracınızla karşılaştırarak (varsa) olmayanları eklemeniz gerekli. Aynayı en son alabilirsiniz, yani motora gitmesi gereken kabloyu eklediniz, yada zaten vardı diyelim, aynanın açılması yada kapanması gereken durumda bu kabloya elektrik geliyorsa aynayı alıp takabilirsiniz.

Bir örnek olarak, geri görüş kamerası için aracımda hiç bir tesisat ve parça yoktu, modul ve kamerayı aldım, tesisatı çektim, bilgisayardan aktive ettim ve çalıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tit-xlerde katlanan ayna standart değilmiymiş :blink:  benimkide 2012 tit-x

yani kumandayla katlanan anlamında sizinki arabayı kapattığınızda kapanıp açtığınızda açılıyor mu?

internet fiyatı 210 lira civarı tutuyor pahalı geçen ay aldık arkadaşa aynı ürünü 140 liraydı adanada 

biraz daha ayrıntı verebilirmisiniz? araç neydi nasıl takıldı? herhangi bir ekstra işlem (kablolama vs gibi) yapıldımı? tabi son olarak nerede taktırdınız acaba?

En basitinden, aynanın kapanıp açılmasını sağlayan motoru besleyen kablolar yoktur diye düşünüyorum. Forumda aracın tüm elektrik şeması var, oradan inceleyerek ve aracınızla karşılaştırarak (varsa) olmayanları eklemeniz gerekli. Aynayı en son alabilirsiniz, yani motora gitmesi gereken kabloyu eklediniz, yada zaten vardı diyelim, aynanın açılması yada kapanması gereken durumda bu kabloya elektrik geliyorsa aynayı alıp takabilirsiniz.

Bir örnek olarak, geri görüş kamerası için aracımda hiç bir tesisat ve parça yoktu, modul ve kamerayı aldım, tesisatı çektim, bilgisayardan aktive ettim ve çalıştı.

bu ayrıntılardan pek anlamam  acaba servisten öğrenebilirmiyim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

araç zaten style plusdı onun için herhangi bir elektirik aksamına gerek kalmadı sadece fişler takılıp kapak kısmına boya atıldı aynanın kısacası işçilik+ayna 180tl ye mal oldu işlem adanada özel bi servisde yapıldı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet kumandadan acip kapatin otomatik calisiyor. Brosurunde opsiyon olarak gormemistim. Tit yada titxde standarttir saniyordum. Demekki olamayanlarida varmis. Benimkini siparis edende smart ve x paket almis ama tekno paket almamis :s yaptin bi is tam yapsaydin bari :) en azindan on cam isitmam da olurdu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.