Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2011 Focus Titanium Özellikleri Hakkında

Enver Yılmaz

Soru

SELAMUN ALEYKÜM arkadaşlar aranıza yeni katıldım size bir soru sormak istiyorum eski arabamı sattım ve 2011 focus titanyum buldum bi tanıdıkta onu almayı planlıyorum araba ilk elden tek kişi kullanılmış boya darbe degişen ezik hiçbirşey yok dizel ve 65 bin kmye yakın fiyat olarakta 53.750 istiyor ama ben 51e alırım diye düşünüyorum fiyat hakkında ve araç hakkındaki düşünceleriniz neler yakıtı gidişi yol tutuşu vs vs arabanın özelliklerini yazıp tavsiye edermisiniz yardem ederseniz seviinirim şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Konu içeriği ve başlıklar uyumlu olmalıdır zaten bilgisiz biri size cevap vermez değil mi ?

Bundan sonra dikkat edelim. Ayrıca kurallara göre üyeliğinizi tamamlamanız gerekiyor.

Özellikler ise genel kategorimizde mevcut durumdadır. Başlığı değiştiriyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

SELAMUN ALEYKÜM arkadaşlar aranıza yeni katıldım size bir soru sormak istiyorum eski arabamı sattım ve 2011 focus titanyum buldum bi tanıdıkta onu almayı planlıyorum araba ilk elden tek kişi kullanılmış boya darbe degişen ezik hiçbirşey yok dizel ve 65 bin kmye yakın fiyat olarakta 53.750 istiyor ama ben 51e alırım diye düşünüyorum fiyat hakkında ve araç hakkındaki düşünceleriniz neler yakıtı gidişi yol tutuşu vs vs arabanın özelliklerini yazıp tavsiye edermisiniz yardem ederseniz seviinirim şimdiden teşekkürler

arac focus3 mu yoksa focus 2.5 mu .focus 3 se 51e zor alırsınız 51e alabiliyorsaniz da super fiyat 51 .53750den 51 e veren varsa kaçırmayın..hA araç focus2.5 sa 50bin tl bile çok..2011modelin hem yeni hem önceki kasası var..yakıt sürüş zevki perfomans super.ekonomik kullanimda 4litre orta performanslı kullanımda5.5-6litre yüksek performans ve şehir içinde 6.5-7yakar..... çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

araç focus 3 titanyum sizin arabanızın kum beji rengi olan modeli yani yeni kasa olan modeli duyumlarıma göre güc olarak zayıfmış ama önceki focusları kullandıgım için buna inanamadım performans ve konfor olarak nasıl memnunmusunuz yakıt çok güzel bide yol sesi performansı ögrenebilsem çok güzel olacak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

araç focus 3 titanyum sizin arabanızın kum beji rengi olan modeli yani yeni kasa olan modeli duyumlarıma göre güc olarak zayıfmış ama önceki focusları kullandıgım için buna inanamadım performans ve konfor olarak nasıl memnunmusunuz yakıt çok güzel bide yol sesi performansı ögrenebilsem çok güzel olacak

Kime göre neye göre öyleymiş :)

Test etsenize araçları ? Bize iyi gelen size kötü gelebilir. Genel araç yorumlarını çokça yaptık lütfen onlara bakmayı ihmal etmeyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.