Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3'te Göstergedeki Tarihi Ayarlayamadım

Kazım Yenikomşu

Soru

Mrb Arkadaşlar

2012 Model focus aracımda gösterge panelindeki tarih güncel değildi. Ayarlamak istedim fakat ayarlayamadım . Panelde iki tane düğme var bir tanesi saati diğeri dakika ayarını yapıyor, tarihi ayarlamıyor. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Menu -> Saat Ayarları -> Tarih ayarları

85 

Yardımınız için teşekkür ederiz. Aynen tarif ettiğiniz gibiymiş. Ben göstergedeki düğmelerden zannetmiştim. Yavaş yavaş tanışıyoruz arabayla... :)

Direksiyon değil, teyp kısmından yapacaksınız. :)

Teyp kısmındaki  menü  >  saat ayarları  >  tarih ayarları sonunda oldu ...

Arkadaşlar sonunda ayarladım doğru yanıt teybin oradaki panelden   menü  >  saat ayarları  >  tarih ayarları bu kadar basitmişş... ilgilenen arkadaşlara teşekkürler     :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yardımınız için teşekkür ederiz. Aynen tarif ettiğiniz gibiymiş. Ben göstergedeki düğmelerden zannetmiştim. Yavaş yavaş tanışıyoruz arabayla... :)

Teyp kısmındaki  menü  >  saat ayarları  >  tarih ayarları sonunda oldu ...

Arkadaşlar sonunda ayarladım doğru yanıt teybin oradaki panelden   menü  >  saat ayarları  >  tarih ayarları bu kadar basitmişş... ilgilenen arkadaşlara teşekkürler     :)

Rica ederim. Sizinkisi makyajlı olunca aslında tam anlatamadım ama teyp üstündeki tuş gurubunda menu tuşu var yine de. Güle güle sürün enfes Focusunuzu... ^_^

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar ayarladım sonunda  teybin ordaki   menüden >saat ayarları > tarih ayarları ayarlar tamam çok basitmiş      :blink:

Fotoyu değiştirmiyorum bakın aynı foto ama bazen girdiğimde silinmiş görüyorum tekrar yüklüyorum aksaklık ondan kaynaklanıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.