Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Abs Lambası Ilk Çalıştırmada Sonmemesi

Önder Kaya

Soru

Aracim focus2 benzinli. Ilk çalıştırmada Abs lambası yanıyor yaklaşık 30 saniye sormuyor. Sorum ben aracın garantisi var iken 2013 de servise bu şikayetle gittim bir sorun bulunamadı dediler şimdi garantisi bitti acaba Abs şikayetiyle gitsem ücretsiz onarim yapılırdı. Duyduğum 2 yıl aynı şikayet olduğunda ücretsiz onarim hakkı oluyormuş bu doğrumu ve bu Abs lambası neden kış aylarında yanar. Lütfen yardim

Kimse yokmu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

İmla hataları sebebiyle 3 kere okudum anlamak için.

Soru neden yandığı mı?

Servis hakkı mı ?

1. ise adamlar bulamamış ve eğer kullanımda sorun yoksa yani sistem çalışıyorsa dert olmaz.

2.si sorun olarak kayıt geçmemiş ki elde birşey yok. Niye bu durumda ücretsiz olsun şikayetçi olmak sorun olması anlamına gelmez heralde.

Detayları alabiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abs ışığının yanmasi kullanımı etkilemiyor diyorsanız panik yapmaya gerek yok ozaman.. servis bana biz bir sorun bulamadık garantisi bitse bile getirin 2 yıl bu konuda şikayetiniz olursa ücretsiz bakarız demişlerdi o yüzden demiştim.. Abs yi dert etmeyim ozaman.. sağolun tesekkurler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abs ışığının yanmasi kullanımı etkilemiyor diyorsanız panik yapmaya gerek yok ozaman.. servis bana biz bir sorun bulamadık garantisi bitse bile getirin 2 yıl bu konuda şikayetiniz olursa ücretsiz bakarız demişlerdi o yüzden demiştim.. Abs yi dert etmeyim ozaman.. sağolun tesekkurler

lamba yanıyorken çalışmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.