Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 1 için görüntü sistemi yardım!

Önerilen Mesajlar

Benimki Kamosonic KS-F01 modeli.Bu modelin değişik 2-3 araç için olanı var,uydurulabilecek olanı seçip bir çerçeve ile yerine oturtulabilir diye düşünüyorum.Kamosonic için linkten cihazları inceleyebilirsin(2 sayfa)http://www.reiselektronik.com.tr/index.php?sayfa=1&islem=1&alt=356&menu=140&aalt=356&aaalt=

Teyp montajı yapan biriyle görüşüp alacağın yeni cihazın çerçeve ile montajını yapıp yapamayacağını öğrendikten sonra cihazı alırsan daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimki Kamosonic KS-F01 modeli.Bu modelin değişik 2-3 araç için olanı var,uydurulabilecek olanı seçip bir çerçeve ile yerine oturtulabilir diye düşünüyorum.Kamosonic için linkten cihazları inceleyebilirsin(2 sayfa)http://www.reiselekt...aalt=356&aaalt=

Teyp montajı yapan biriyle görüşüp alacağın yeni cihazın çerçeve ile montajını yapıp yapamayacağını öğrendikten sonra cihazı alırsan daha iyi olur.

Çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rica ederim,benim bilmediğim daha bir kaç model vardır mutlaka,forumdaki arkadaşların da tavsiyelerini almanda fayda var.

Tabiki olabilir ama sizde yardımcı oldunuz.

Hani en doğru şeyi takmak istiyorum sonra pişman olmamak için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bendeki kamosonic için şunları söyleyebilirim,radyo konusunda başarısız,net olarak radyo dinlenemiyor seste azalıp artmalar oluyor.Navigasyon olarak igo haritasını kullanıyor,1 adet micro sd girişi,1 adet usb girişi 2 adet av girişi,2 adet av çıkışı,4 adet anfi için ses çıkışı,1 adet subwoofer çıkışı var,geri vites kamerası takılabiliyor.2 kumanda var,2. kumanda arka ekrana verilmiş olan görüntüyle ilgili fonksiyonları kontrol ediyor,arkaya takmış olduğunuz ekrana ana ekrandan farklı görüntü verebiliyorsunuz(ön ekranda navigasyon açıkken arka ekrana film verebiliyorsunuz),dokunmatik ekran çok başarılı.Ses kalitesi 1. sınıf cihazlardaki kadar mükemmel olmasa da subwoofer ile desteklediğinizde gayet iyi sonuç alınıyor.Kısacası radyo haricinde verdiğim paranın hakkını fazlasıyla veriyor.Roadstar alan bir arkadaşım var kullanımı için benden yardım istemişti,cihaz acayip dandik bir şey uzak dur derim.Navigasyon da olsun derseniz benim kullandığım cihazı tavsiye ederim fakat montaj için bir ön bilgi mutlaka almalısınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bendeki kamosonic için şunları söyleyebilirim,radyo konusunda başarısız,net olarak radyo dinlenemiyor seste azalıp artmalar oluyor.Navigasyon olarak igo haritasını kullanıyor,1 adet micro sd girişi,1 adet usb girişi 2 adet av girişi,2 adet av çıkışı,4 adet anfi için ses çıkışı,1 adet subwoofer çıkışı var,geri vites kamerası takılabiliyor.2 kumanda var,2. kumanda arka ekrana verilmiş olan görüntüyle ilgili fonksiyonları kontrol ediyor,arkaya takmış olduğunuz ekrana ana ekrandan farklı görüntü verebiliyorsunuz(ön ekranda navigasyon açıkken arka ekrana film verebiliyorsunuz),dokunmatik ekran çok başarılı.Ses kalitesi 1. sınıf cihazlardaki kadar mükemmel olmasa da subwoofer ile desteklediğinizde gayet iyi sonuç alınıyor.Kısacası radyo haricinde verdiğim paranın hakkını fazlasıyla veriyor.Roadstar alan bir arkadaşım var kullanımı için benden yardım istemişti,cihaz acayip dandik bir şey uzak dur derim.Navigasyon da olsun derseniz benim kullandığım cihazı tavsiye ederim fakat montaj için bir ön bilgi mutlaka almalısınız.

Anladım 2 gündür bu konu üzerinde yoğunlaştım ama bulunmuyor kamsonic,navitech veya herhangi bir cihaz olmuyo sadece çerçeveyle desteklenmiş pahalı pioneer oluyoF1lerde kenarlardan taşma oluyormuş ve bundan dolayı taktırmak istemiyorum görüntü olarakda arabamda sırıtmasını istemiyorum ama son olarak bir yerde buldum 6.7 inch ekranı var bunu salı günü deneyeceğiz eğer sonuç alamazsak içten ekran çıkan teypler(adını tam olarak bilmiyorum)'den takacağım çerçeve destekli .

Şuan bulduğum marka yanlış hatırlamıyosam navaudio olması lazım

Mesut YILDIZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.