Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 1 için görüntü sistemi yardım!

Önerilen Mesajlar

Sizinölçümünüzlede olur sonuçta standart ölçüler 1 mm 2mm fark etmez cetvelle uzunluk bie genişlik ölçerseniz Bizde uygun modeller konusunda daha rahat öneride bulunabiliriz :D

Tahminimce standart double teypler ile aynı ölçü olması gerekiyor ancak emin değilim o yüzden ölçü istedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizinölçümünüzlede olur sonuçta standart ölçüler 1 mm 2mm fark etmez cetvelle uzunluk bie genişlik ölçerseniz Bizde uygun modeller konusunda daha rahat öneride bulunabiliriz :D

Tahminimce standart double teypler ile aynı ölçü olması gerekiyor ancak emin değilim o yüzden ölçü istedim :)

Tamam ilk fırsatta ölçücem.:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogün F1 teyplerinde yanlış hatırlamıyorsam bir eğim var.Teybin çerçevesinin oturduğu yüzey tam düz değil.Çerçeve kullanmak gerekebilir.

Evet genelde takılırken falan sorun yaşanıyor.

Ama ekranlı özel bişey arıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir çok kişi çerçeveli kullanıyor ince teypleri felanda ama tv li buna özel teyp de yok bildiğim kadarıyla...bi şekilde uydurulması gerek.. 1.8 den küçün olanları

Sizin dediğiniz 1.8 liği yarın gerekli yerlere de sorcam inşallah umduğum şeyi bulurum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim aldığım cihazda yok yok ve piyasadaki en ucuz cihaz şu anda ve çok memnunum,fiyat 1000 tl idi ama şu anda 1200 civarı falan.Navigasyon olmasın dersen navitech in uygun cihazları var.Buradan bakabilirsin http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=5

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim aldığım cihazda yok yok ve piyasadaki en ucuz cihaz şu anda ve çok memnunum,fiyat 1000 tl idi ama şu anda 1200 civarı falan.Navigasyon olmasın dersen navitech in uygun cihazları var.Buradan bakabilirsin http://www.navitech....oducts.asp?id=5

Peki bunu F1'e uyarlayabilirmiyiz acaba?

Birde hangisi acaba sizin aldığınız onlarca var burda yada hepsini sorsam da olur arayıp.

Almışken tam alalım ilerde pişmanlık yaşamamk için navigasyonlu olsun 200 milyon için değer bence.

Mesut YILDIZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.