Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sağ Stop Lambama Karınca Istilası!

Halil İ.

Önerilen Mesajlar

Stopta kalan örümcek ölüsü için aklıma güzel bir fikir geldi, benim stop lambasının içindeki örümceğin oraya kadar ekmek ufağı döksem örümcekle beraber temizler mi acep bu karıncalar :D mesele stop lambasının girişi nerede onuda kendileri bulacaklar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ahuhahahahahahaahahahahahahahasojf,prsüıjgnwiğoenhEÜORHGİĞOWUHRJ

,jwrfoüh6, :D o derece güldüm yani :pist:

tr_products_raid_coil.jpg

Ben de digital bi cihaz vardı fareler için falan da bunun çakmaklık için olanı varmı acaba??

Oto kokusu niyetine sinek ilacı...

:-D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de digital bi cihaz vardı fareler için falan da bunun çakmaklık için olanı varmı acaba??

Oto kokusu niyetine sinek ilacı...

Valla spreylar var ama onlar kaputa yapışanları çıkartmak için :D canlılar için bişey var mı bilmiyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Stopta kalan örümcek ölüsü için aklıma güzel bir fikir geldi, benim stop lambasının içindeki örümceğin oraya kadar ekmek ufağı döksem örümcekle beraber temizler mi acep bu karıncalar :D mesele stop lambasının girişi nerede onuda kendileri bulacaklar :D

Bence sen arabayı benim buraya park et, zaten elemanlar iç dış gereğini yapar!!

Haaa bu arada da görülmemiş bir sektör yaratabiliriz, 'karınca ailesinden' iç dış ince temizlik'!!

Dur ben şunları biraz eğiteyim!

Nede olsa çok ve ucuz iş gücü!!

'karınca ailesinden' iç dış ince temizlik'!!

Gerçi bunlar mevsimlik işçi oluyor

Kış'ın ortada yoklar!!

Kışın da sümüklü böcekleri falanmı kullansam!!

Neyse neyse daha fazla iğrençleşmeyim!!

[emoji12]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence sen arabayı benim buraya park et, zaten elemanlar iç dış gereğini yapar!!

Haaa bu arada da görülmemiş bir sektör yaratabiliriz, 'karınca ailesinden' iç dış ince temizlik'!!

Valla hangi filmdi hatırlamadım ama hapiste fareyi eğitip sigara falan getirtiyordu :D Karıncalar neden olmasın :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fıkra bu' ya!:

Adamın biri hapiste iken yıllar boyunca kendisine arkadaşlık eden bi karıncayı eğitmiş, karınca onun tek dostu olmuş ve her dediğini yapıyormuş. Nihayetinde uzun yıllar sonra adam hapisten cebindeki karınca İle dışarı çıkmış ve karınca İle birlikte ilk fırsatta güzel bi çorba içmek için restaurantın birine oturmuş, karınca da tabi yanında, ama içi içine sığmıyor tabi karıncayı yıllarca eğitmiş her dediğini yapıyor, bunu kullanıp hayatının geri kalanında zengin bir hayat sürmenin heyecanı var. Yaklaşan garsonu görünce hemen aklına geliyor ve karınca İle garsona bir deneme gösterisi yapmak istiyor. Garson masaya gelince, garsona seslenerek:

-Garson bey bakarmısınız, şu masadaki karıncayı görüyormusunuz?. Der demez.

Garson: Aah afedersiniz beyefendi özür dileriz diyerek aniden başparmağı ile !!FIRRTCHH!!! diye karıncayı ezip, elinin tersiyle temizlemiş....

:-D :-D Sonrası muamma..

Halil İ. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.