Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yavaşlayınca Stop Etme Sorunu

Tamer Ünlü

Soru

Selamlar herkese,

2009 model Focus HB aracımız viraj dönüşü için yavaşladığımızda ya da kırmızı ışıkta fren yaptığımızda silkeleme, titreme v.b. olmaksızın aniden stop ediyor.

-Araç benzinli.

-LPG mevcut değil.

-Hem klima açıkken hem de kapalıyken aynı sorun oluşuyor. 

Sorunu daha önce yaşayan ya da fikri olan varsa servis öncesi bilgi almak istedim.

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

@Mustafa Ünal,  18 gün boyunca bu sorunla beklediniz mi abi. Genelde forumda insanlar bilmedikleri şeyler hakkında yorum yazmazlar. Ya da çok nadir yoğun bi güne gelince konu aşağılara gidiyo ve  gözden kaçabiliyor. Biz burdan X yüzünden oluyo desek de Y yüzünden oluyo desek de siz bu işi yaptırmak için ya orjinal servise ya da herhangi bir ustaya götürceksiniz. Bence bizi daha fazla bekleyip aracınıza zarar vermeyin. :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Güzel abi öncelikle aracı alalı 2 ay oldu ve aracı az kullanıyorum boğaz kelebeği ni temizledim ama tam netice olmadı azda olsa yine yapıyor sizlerin görüşlerini alıp fikir sahibi olayım dedim ama nafile uğraşıyorum galiba nette değil sanayide fikir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Mustafa bey Lpg takarken bize sormadığınız gibi bunu da o şekilde düşünebilirsiniz. Bilen zaten yazar şimdi buraya nafile falan demeyin boş yere :) Bazı şeylerin çözümü internetten olmaz, siz doktora telefon ile mi gidiyorsunuz veya yazarak?

Kaldı ki buradaki çoğu insanın işi otomobil ustalığı değil :) Denk gelirse işte... that's it.

Ve cevap almak yerine eski bilgileri okumanızı tavsiye ederim bakınız arama yöntemi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar çözümü google'da arama yapanlar için yazma gereği duydum. İlk önce sağlam bir usta buldum 4. Deneme de malesef. Kimisi boğaz kelebeğini değiştir dedi kimisi subap değiştir dedi. 500 ila 1500 lira arası masraf oda düzeleceğini kimse garanti edemiyordu. Ankara'da Öner otoyu tavsiye ettiler gitim tuncay usta baktı bilgisayara bağladı bi güncelleme yaptı çok şükür herşey normale döndü. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.