Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2.5 Focus Far Üstü Led

Önerilen Mesajlar

denemekte fayda var :) yaptıgımda resmını atarım. 

bence güzel durur ledi hangi şekilde yapcagımı bilmiyorsunuz ayrıca 

Güzel olmazssa sökerim zaten silikonlu aldım dısardan pek dikkat çekicegini sanmıyorm sırıtmaz ben burdayım die düşünüyorum silikonulu oldgundan ama bakıcaz sonuca :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

freze dediğin malzeme kaliteli bir ürün sahibinden.com da  ucuz olduğunu gördüm ama yapabilir misin bilmem

İsmailin farını bozduğumuz zaman ben de oradaydım freze olursa işin kolay 

resmini attığın şekilde bir led atarsan gerçekten amele işi olur tofaştan farkı kalmaz aracının  

ha ille atmak istiyorum diyorsan resmini attığın led  kısa devre yapacak ve bozulacaktır :)

taner eviş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

freze dediğin malzeme kaliteli bir ürün sahibinden.com da ucuz olduğunu gördüm ama yapabilir misin bilmem

İsmailin farını bozduğumuz zaman ben de oradaydım freze olursa işin kolay

resmini attığın şekilde bir led atarsan gerçekten amele işi olur tofaştan farkı kalmaz aracının

ha ille atmak istiyorum diyorsan resmini attığın led kısa devre yapacak ve bozulacaktır :)

Fari bozdugumuzu neden soyluyorsun [emoji12]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

elbette öncelikle foto paylaşmak için ana sayfada nasıl paylaşılır kısmını okumanı öneririm

sonrasın şuan kendi farlarım üzerindebir çalışma var biraz uğraştırıcı 

Qa66DEr.jpg

gLTzkpP.jpg

tarzı olabilir. daha yapım aşamasında oktay abi yapıyor örnek olabilir

şu kaplatma işini de denersin hoşuna giderse olur. ben far camını açmadan direkt olarka led vs takacaksın sandım. ondan yapma dedim ama farı açıp içinden düzgün bir led vs çekebilirsen üst kısımlara güzel olabilir

İşte benim beğendiğim Audi tarzı far uygulaması :) Focus 3 için de aşağıdaki farı beğeniyorum ancak forumda hakkındaki yazılanlardan dolayı kalitesinden halen emin değilim ^ ^_^: :P: :Pmhub.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte benim beğendiğim Audi tarzı far uygulaması :) Focus 3 için de aşağıdaki farı beğeniyorum ancak forumda hakkındaki yazılanlardan dolayı kalitesinden halen emin değilim ^ ^_^: :P: :Pmhub.jpg

serkan hocam e bayda farin içine yerleşen bi esnek neon led buldum Tr de 150 lira istiyorlar farinizi acabilirseniz o ledi yerlestirmek zor olmaz ve harika bir görünüm kazanır araç

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

serkan hocam e bayda farin içine yerleşen bi esnek neon led buldum Tr de 150 lira istiyorlar farinizi acabilirseniz o ledi yerlestirmek zor olmaz ve harika bir görünüm kazanır araç

Farı açmak belki mümkün ama daha sonra içine su alma veya buğu-nem yapabilme ihtimalinden dolayı pek mantıklı gelmiyor. Bahsettiğiniz esnek neon led uygulamalarını google da hemen bulabildim ama bunu temin edebilsek bile, gösterdiğim örnekteki gibi, farın keskin sivri ucuna doğru nasıl sokuştururuz? ve bu orada durur mu ? Bunları tam bilemedim doğrusu. Üzerinde biraz daha düşünmemiz gerekecek sanırım  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Farı açmak belki mümkün ama daha sonra içine su alma veya buğu-nem yapabilme ihtimalinden dolayı pek mantıklı gelmiyor. Bahsettiğiniz esnek neon led uygulamalarını google da hemen bulabildim ama bunu temin edebilsek bile, gösterdiğim örnekteki gibi, farın keskin sivri ucuna doğru nasıl sokuştururuz? ve bu orada durur mu ? Bunları tam bilemedim doğrusu. Üzerinde biraz daha düşünmemiz gerekecek sanırım  :)

buyrun :)

http://www.ebay.com/itm/2-Audi-Style-Switchback-Headlight-LED-Flexible-Strip-DRL-Running-Turn-Light-60cm-/301141337600?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item461d6c2600

http://www.ebay.com/itm/2-Audi-Style-Switchback-Headlight-LED-Flexible-Strip-DRL-Running-Turn-Light-45cm-/291115530660?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item43c7d679a4

aynı ürün ama uygulamalı far resimleri farklı ondan paylaştım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.