Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Tüm Işıklardaki Voltaj Dengesizliği

Oğuz Hakan

Soru

Arkadaslar aracimda titreme vardi rolantide dediler aracin yuksek şarj ediyor konjektor bozuk degistir gittim parcayi aldim taktim daha cok bozuldu isiklar titreme falan basladi daha sonra elektirikciye gittim dinamoyu soktuk dedi konjetor yan sanayi orjinali takti cok hafifi bir voltaj titremesi kaldi belli belirsiz bugun aracimda ic isiklar farlar gosterge geri vites isigimda dahil oyle bir elektirik gelip gidiyorki yolu zor gordum gelirken farlar bir kisiliyor birden oyle bir aydinlayiyorki aküm sıfır yeni aldim mutlu silver acaba neden yapar bunu yardimci olurmusunuz ustadlarim tesekkurler birde isik gelip gittikce sanki arabayi yolda biri tutup birakiyor gibi olur sanki bu konjektor hic sokturmedenki halinde arabanin cekişi eskiye gore hissedilir bir düşüş var

Oğuz Hakan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hocam aynı sorunun çok hafif şekilde olanı bende de emevcut özellikle akşamları elektirik yükü fazla bindiğinde farlar sisler klima açıkken frene bastığımda direksiyon sağa sola çevirdiğimde özellikle park yapaken aynı sorun oluyor. Akü sıfır elektirikçye hiç gtmedim siz sorunu çözdünüz mü aaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.