Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kendiliğinden Stop Etme Sorunu

Ahmet Erem

Soru

Merhaba Arkadaşlar,

Aracım '01 focus tüplü araç sabahları ilk marşta çalışıyor gaza basılmaz ise stop ediyor gaza basıldığında ise gaz yemiyor bir kaç saniye sonra topluyor kendini seyir halinde giderken araç boşta iken yada ayak debriyaj da iken bir bakıyorum göstergede ışıklar yanmış direksiyon sertleşmiş yani stop etmiş araç tekleme sirkeleme tarzında bir şey yapmıyor yapsa en azından stop ettiğini anlarım ama aniden oluyor. Erzincan'da tanıdık bir kaç ustaya gösterdim aracı bir sorun olmadığını söylediler bilgisayara bağlandı arıza çıkmadı. Yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

İnşallah aynı sorundur da kurtulurum fakat benzinde yapmıyor sadece tüpte yapıyor.

Ahmet bey o zaman bu sorunun yanıtını burada bulamazsınız, lpg için o işten anlayan usta bulmak zorundasınız.

Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Araç stop ederek bıktırdı ve tüpü kapatıp benzine aldım aracı 2-3 gün benzinde kullandım benzin ve tüpü tam bitirip tekrar doldurdum sorun düzeldi gibi stop etmedi rölanti gerçekten biraz düşük onuda yükselttiğimizde araç da sorun kalmaz inşallah teşekkür ediyorum yorum ve tavsiyeleriniz için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.