Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Astra için Hertz Dsk 165 16Cm Komponent uygun mu?

Guest Tolga KARACA

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar Astra nın ön kapılarındaki tweeter ı tiz sesleri iyi süzemiyor, bu yüzden tizler yetersiz ve baslar bazen yeterince ayırdedilemiyor.

Wooferı da düşük ve çok yüksek seslerdeki bas tonlarına yeterli cevap veremiyor.

Linkteki komponent sizce amfisiz çalışır mı?

http://www.hepsibura...ategoryId=26090

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunların mid ayrı woofer ayrı yüksek güçlü 16cm komponentleri de var; 1000 lira!

Astra lı bir arkadaş yaptırmış sesten çok memnundu ama amfi taktırmış mı bilmiyorum, sadece bu hoparlörün benzer versiyonunu takmış ve etkileyici bir sonuca ulaşmışlar.

Astra da cd çalar ve kabin akustiği iyi ama hoparlörler "beni değiştir" diye bağırıyor resmen!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunların mid ayrı woofer ayrı yüksek güçlü 16cm komponentleri de var; 1000 lira!

Astra lı bir arkadaş yaptırmış sesten çok memnundu ama amfi taktırmış mı bilmiyorum, sadece bu hoparlörün benzer versiyonunu takmış ve etkileyici bir sonuca ulaşmışlar.

Astra da cd çalar ve kabin akustiği iyi ama hoparlörler "beni değiştir" diye bağırıyor resmen!

Sadece hop değişip iyi verim alan var mı sende ki teyp ile ? illa ki yapanlar vardır

Yani bilemiyorum da bu anfisiz ne kadar verimli olacak ki (tamamen duygusal sallıyorum :) )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biri "amfisiz olmaz" dediği için aklım karıştı zaten, amfi olmadan da çalışır benim bildiğim, amfi hoparlörün potansiyel gücünü ortaya çıkarır; daha iyi ve yüksek ses alınır.

Hoparlör çok güçlüyse amfi olmadan da müzik dinlenebilir ancak amfi bağlandığında hoparlörün tüm gücünden faydalanılır, standart güçte bir hoparlörü teyp zaten yeterince zorlayabilecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.hepsiburada.com/Liste/kicker-ks-serisi-ks6502-16-cm-component-7508/ProductDetails.aspx?productId=otelf7508&categoryId=26090

tavsiyedir :)

Teybinin çıkışları kaç watt abicim.

Ben bunun ayarında komponentleri 4x50 w pioneer 8650 teyp ile anfisiz çalıştırıyordum E34 te

bunun ayarında eski model kicker vardı bende linktekiler benim kullandıklarımın yeni serisi. Son seste bile en ufak bulanıklaşma ve bozulma olmuyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün kapılara şöyle bir göz attım; bilene illa ki basittir sökülmesi ancak bana pek bir fikir vermedi, hoparlör için söktürmeye değer mi diye düşündürüyor..

Abicim komponentleri alıcan gidicen bitane elektrikçiye 50 lira vericen takıcak o :kıhkıh:

sökmesi çok zor değil senin kapılarını :) geçen ay sökmüştüm ben senin yavrunun pertini :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.