Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Dijital Klima Ve Manuel Klima Arasındaki Fark ? Collectionmu Ghiamı ?

ismail orçan

Soru

Değerli abilerim size baya bir sorum olacak cevaplarınız bizim için çok değerlidir.

1=focuslardaki dijital klima ile manuel klima arasındaki fark nedir dijital klima gücünü direk aküden alıyormuş ve bu yüzden motor zorlanmıyormuş bu durum focuslarda varmı dijital klima gücünü aküdenmi yoksa direk motordanmı alıyor ?

2= Geçen yaz grevden dolayı araba almayı erteledik artık ciddileştik parasal olarakta:)),Aylardır hatta yıl olacak focus hayali ile yaşıyorum bi akrabamızda 2011 collection var son fiyat 38 bin tl diyor kaza boya hiç birşey yok 37 binde sizce fiyat iyimi 2.olarak sony le diğer ses sistemi arasında fark varmı yoksa collectiondakide tatmin edermi yoksa yoksa 38 bin tl yerine 31-34 arası ghia alınırmı temiz ghiaların 90 bin km altı olmak şartıyla 2.el fiyatları nedir sahibinden.comda fiyalar resmen uçmuş 33 den aşağı temiz yok sizce normalmi ?? şİmdiden herkese teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

İsmail selam,

1)Otomatik veya manuel ikiside klima gücünü aynı yerden alır.Otomatik olan motor zorlandığında kendini kapatır ve ardından açar olay bu.

2)Piyasayı satan-alan belirler. Bu işin içinde olanlar bilebilir şuanki reel piyasayı ben bilemiyorum. Ses sistemi arasında fark var evet, olmaz mı.

Alabildiğiniz kadar yüksek donanımlı almanız tavsiyemdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1)Otomatik veya manuel ikiside klima gücünü aynı yerden alır.Otomatik olan motor zorlandığında kendini kapatır ve ardından açar olay bu.

Benim bildiğim kadarıyla bu durum otomatik olmasıyla alakalı değil, her iki durumda da motordan güç gerekirse kompresör devreden çıkar. Manuelde içersi ayarlanan soğukluğa geldiğinde kompresörü kapatıyormu onu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup hocamın dediği gibi, her iki klimada gücü motordan alır. Dijital klima da;

1- içerisinin sıcaklığı istediğiniz dereceye ayarlayabilirsiniz

2-Sürücü ve yolcuya ayrı derece ayarı yapılabilir (fark 4derece)

3-yönlerini kendisi ayarlar kışın hafiften cama üfler motor ısınınca hızını arttırarak yüze ayağa üflemeye başlar

4-Uzun yolculuklarda kendini unutturur.

Manuel olarakta kullanılabilir.

Serdal S. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.