Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yeni Aldığım Focusumdaki Eksikler Için Yardım...

İlhan Ulusoy

Soru

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar,

Aranıza yeni katıldım 2006 model Ford Focus 1,6 TDCI HB Otomatik aracımı yeni aldım.

Aracımla ilgili şimdilik tesbit ettiğim eksiklikleri sırasıyla yazıyorum çözüm konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

1- Ön konsolun ortasındaki havalandırma ızgaralarının ikiside değişecek, bu parçaları nereden ve ne kadara bulabilirim?

2- Orta kol dayamanın üst kısmı kırılmış sadece alt bağlantı parçaları gözüküyor. Kol dayama bölümü için sadece üst kısım ayrı satılıyormu,yoksa komplemi almam gerekli mi? veya başka uydurulabilir kolluk tipi varmı?  Ayrıca nerede bulurum ve fiyatları ne civardadır?

3-Sol arka cam perdesinin askı aparatına bağlantı parçası olmadığı için perde içeri kaçmış sadece o parçadan bulmak mümkün mü?

4-Aracın sol arkasındaki focus yazısının f'si düşmüş bunun komple alınması gerekiyor sanırım ama piyasadaki satılanlarda herhangi bir renk atması olurmu hangi marka veya nereden almalıyım?

5- Sony müzik sisteminin ekranındaki yazılar tam okunmuyor çok silik görünüyor bu normalinde mi böyle Bu sorunla karşılaşan varsa çözümü yazarsa sevinirim.

post-6332-0-01563100-1394915563_thumb.jp

post-6332-0-77069900-1394915960.jpg

post-6332-0-56829300-1394915961.jpg

post-6332-0-60945500-1394915965_thumb.jp

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhaba,

İlk öncelikle hoşgeldiniz ve hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin.

Focus yazısını orjinal çıkmacılar dan bulabilirsin ve kol destek bölümü de aynı şekilde üst tek satarlar mı bilmiyorum ama komple satın alabilirsin.

Focus yazısını ben 30 TL ye aldım çıkma 

Kol dayama bölümü farklı ama ben 70 TL ye aldım benim ki koltuk ile birleşik..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Cevap veren arkadaşlar teşekkür ediyorum.

Havalandırma ızgaralarını tanesi 70 TL'den çıkmacıdan alıp taktırdım.

Ford yazısıda aynı şekilde çıkmacıdan orjinalini aldım.

Arka cam perdesinin damağının ayrı satılmadığı söylendi tamirci plastikten bişeyler uydurmaya çalıştı çok estetik olmasada kullanılabilir hale geldi.

Sony müzik sisteminin ışıklarının sönük yanması kronik bir arıza diye söylendi o yüzden herhangi bir işlem yaptırmadır.

Orta kol dayamayla ilgili Konya'da bulamadım Ankara'da var fiyatı yaklaşık 500 TL bunun için sadece üst kısım bulabilirsem taktıracağım şimdikik araştırıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sony müzik sisteminin ışıklarının sönük yanması kronik bir arıza diye söylendi o yüzden herhangi bir işlem yaptırmadır.

Paneli söküp içerden temizleyinca hatrı sayılır düzelmişti, zaten pamuk simsiyah olmuştu. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.