Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2007 1.6 Ghia Hb Lpg Hakkında Düşünceleriniz ?

Ümit Karakaş

Önerilen Mesajlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2007-focus-ghia-23.250-tl-orjinal-km-72-binde-153747955/detay

arkadaşlar bi araç arayışı içerisindeyim sürekli bakıyorum 

bugün bulduğum fikirlerinizi almak istediğim aracın ilanına bakıp yorum yapıp düşüncelerinizi söylerseniz sevinirim

araç sigortadan alınıp yaptırılmış satan kişi galerici olmamakla beraber bu tarz araba alıp sattığını araçta nelerin yapılıp nelerin boyandığını felan söyledi

araçta kaportada değişen yok 

kaza sebebiyle ön tarafta ciddi bi hasar oluşmamış yani şasede felan hiç bişey yokmuş

bi kaç parça boya olduğunu boyanında komple değil lokal şekilde olduğunu belirtti

araç ıspartada ancak hafta sonu asker ziyareti için ankaraya geliyor benim içinde iyi oldu denk geldi açıkcası

araç hakkında düşüncelerinizi söyler tavsiyelerinizi belirtirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hiç bulaşma derim, ileride satarken çok zorlanırsın. Birde fiyatı çok cazip değil bence, pazarlık felanda yok demiş ama bu aracı ben 20 civarı verirse cazip görüp düşünürdüm. Keza bu aralar bende jetta yı satıp 2005-2007 ghia almmayı düşünüyorum, bu araca bakmam bile ben ilanı okur kapatırım.

Geçen ankarada güzel bir ghia vardı 2006 model 144 binde lpg li HB gümüş gri renk, sağ yanda sürtmeden 4 parça boya vardı ama araç kendini belli ediyordu. 26.650 ilan fiyatı vardı 25-26 gibi alınırdı, aynı gün jettayı satmıştım onu alacaktım ama sattığım adam çek vermeye kalkınca pazarlığı bozdum satmadım. Bu ghiada ertesi güne satıldı zaten :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sağolun arkadaşlar satışı konusunda pek düşünmüyorum alacağım aracı 

fiyat araca göre olduktan sonra çok sorun değil uzun süre binmeyi düşünüyorum

sahibindende baktığımda emsallerinde 26-27 den başlayıp 34-35 e dahada devam ediyor açıkcası

benim için öncelikli olan aracın özellikli olması ve tavan direk şase vs önemli yerlerde kazası oynanmışlığı olmasın 

iç aksamı temiz olsun gibi yani açıkcası boya değişen düzgün yapıldıysa çok önemli değil

fiyat olarak ilanda pazarlıksız yazıyor ama biraz bi pazarlık payı olduğunu söyledi satıcı ama 20 olmaz heralde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sağolun arkadaşlar satışı konusunda pek düşünmüyorum alacağım aracı 

fiyat araca göre olduktan sonra çok sorun değil uzun süre binmeyi düşünüyorum

sahibindende baktığımda emsallerinde 26-27 den başlayıp 34-35 e dahada devam ediyor açıkcası

benim için öncelikli olan aracın özellikli olması ve tavan direk şase vs önemli yerlerde kazası oynanmışlığı olmasın 

iç aksamı temiz olsun gibi yani açıkcası boya değişen düzgün yapıldıysa çok önemli değil

fiyat olarak ilanda pazarlıksız yazıyor ama biraz bi pazarlık payı olduğunu söyledi satıcı ama 20 olmaz heralde

bence alınabilir ,ben alırdım eğer uzun süre binecekseniz ve araçta sadece kaputta ve arka çamurlukta boya varsa...2006 140 bindeki 4 parça boyalı araç 26 ya satılıyorsa bu daha az km de ve daha az parça boyalı ..22-23 bin tl ye de kim olsa alır 2007 2 parça boyalı aracı ...millet eski kasa 2001 model ghıa ya bu parayı verene kadar aynı paraya daha az km de daha temizini alır...İnanın nasıl yok boyalı yok hasar kayıtlı yok bilmem ne'li araç almam diyen birçok insan varsa boyalı olsun piyasanın altında fiyatı olsun diyen insanda çok...Babamın daha önce astrası vardı 2003 model araç komple boyalıydı normal boyasızların piyasasının 2 bin tl altında fiyat yazmıştım aracı sabah ilan verdim öğlene kadar en az 10 kişi aradı aracı öğlene kadar sattım hemde kendim aldığım fiyatın 2 bin lira üstüne ,yani kimisi fiyatı çok uygunsa boyayı falan pek takmıyor eğer araçta çok fazla değişen parça falan çok bir hasar yoksa

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

açıkcası benim içinde aynen öyle boyası olması çok problem değil çünkü günlük hayatta kaza sürtme vs olabilecek bişey

hadi siz yapmadınız park halinde bile olabiliyor ha hasar kaydı ayrı bişey tabi ama o konudada dediğiniz gibi önemli bi kaza değilse yani şase direkler tavanda sıkıntı yok ve değişeni çok değilse alınabilir gibi geliyor sonuçta elbette satacağız ama asıl amacım alıp bi süre binmek satarkende yine ucuza satarım geçerim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

açıkcası benim içinde aynen öyle boyası olması çok problem değil çünkü günlük hayatta kaza sürtme vs olabilecek bişey

hadi siz yapmadınız park halinde bile olabiliyor ha hasar kaydı ayrı bişey tabi ama o konudada dediğiniz gibi önemli bi kaza değilse yani şase direkler tavanda sıkıntı yok ve değişeni çok değilse alınabilir gibi geliyor sonuçta elbette satacağız ama asıl amacım alıp bi süre binmek satarkende yine ucuza satarım geçerim

aynen arabada önemli birşey yoksa kesinlikle alınabilir .Satarkende uygun fiyat olursa, nasılki siz şimdi böyle bir aracı alıyorsanız sizin gibi başka bir kişide bu aracı alacaktır...Birde model yılı düştükçe bu tür araçları satmak daha da kolay ..şimdi bu araç 2013 model olsun 10bin lira ucuza olsun kolay kolay kimse yanaşmaz almaya aracın yaşı geçtikçe biraz daha kolay oluyor bu tür araçları satması

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.