Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sony Müzik Sistemi Kodu

Fatih Çırpan

Soru

Arkadaşlar ben aracı çoğumuz gibi 2.el aldım ilk arabam focus ghia 2011 idi onda teyp kodu varf idi sanırım bunda da vardır ama maalesef aldığım şahısta bende bu konuda cahiliz yani bilmiyorum bunu öğrenmenin bir yolu varmıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar ben aracı çoğumuz gibi 2.el aldım ilk arabam focus ghia 2011 idi onda teyp kodu varf idi sanırım bunda da vardır ama maalesef aldığım şahısta bende bu konuda cahiliz yani bilmiyorum bunu öğrenmenin bir yolu varmıdır?

Torpido kapağının iç tarafında da yazıyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Torpido kapağının iç tarafında da yazıyor olabilir.

İç tarafı ve güneşlik derken neresini kast ediyoruz arkadaşlar torpido kapağını inceledim ama göremedim 

İç tarafı ve güneşlik derken neresini kast ediyoruz arkadaşlar torpido kapağını inceledim ama göremedim 

bu arada teşekkürler ilginiz için,

sanırım teyp üzerindeki telefon açma kapama tuşlarının da herhangi bir fonksiyonu yok ,forumdan okuyup anladığım bu :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.