Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bmw 320 I &focus

Metehan Uyanık

Önerilen Mesajlar

Tamam şimdi anladım seni. İnsanların canını tehlikeye atmak bana eğlenceli gelmiyor.

yanlış anladın sadece arabanın istediği zaman yapabildiklerini görmeni istedim yanlamak anlayışım şehir içinde apaçi gibi değil istanbul park gibi yerlerde bu şekilde yanlamak.

hiç gitmedim çünkü hiç böyle bi aracım olmadı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yanlış anladın sadece arabanın istediği zaman yapabildiklerini görmeni istedim yanlamak anlayışım şehir içinde apaçi gibi değil istanbul park gibi yerlerde bu şekilde yanlamak.

hiç gitmedim çünkü hiç böyle bi aracım olmadı :)

O çocuk gerçekten yanlama işinden iyi anlıyor ama her şeyin bir adabı kuralı var. İstanbul parkta da yanlamak yasak türkiyede bu hünerini sergileyebileceğin bir yer yok belki de o yüzden hiç bir zaman yanlamak bana eğlenceli gelmedi. Karlı zeminde hariç :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O çocuk gerçekten yanlama işinden iyi anlıyor ama her şeyin bir adabı kuralı var. İstanbul parkta da yanlamak yasak türkiyede bu hünerini sergileyebileceğin bir yer yok belki de o yüzden hiç bir zaman yanlamak bana eğlenceli gelmedi. Karlı zeminde hariç :)

çocukluğunu arabaların içinde geçirmiş bırakta o kadar olsun :) istanbul parkta yanlamanın yasak olduğunu bilmiyodum :) karlı zemindede araç kullanmak nasip olmadı daha doğrusu korkuyodum geçtiğimiz pazar dışarı çıkarken kar yağacak diye arabayla değil otobüsle gittim hiç tecrübem yok ama arabaya fazla zarar vermediği için eğlenceli olduğunuda tahmin ederek sessiz sakin ve gecenin geç vaktinde deneyeceğim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çocukluğunu arabaların içinde geçirmiş bırakta o kadar olsun :) istanbul parkta yanlamanın yasak olduğunu bilmiyodum :) karlı zemindede araç kullanmak nasip olmadı daha doğrusu korkuyodum geçtiğimiz pazar dışarı çıkarken kar yağacak diye arabayla değil otobüsle gittim hiç tecrübem yok ama arabaya fazla zarar vermediği için eğlenceli olduğunuda tahmin ederek sessiz sakin ve gecenin geç vaktinde deneyeceğim :)

Denemeni tavsiye ederim. Tatmin etmeyebilir ama seni m5 den felan bahsediyorsun çünkü :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.