Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Maf Sensörü F1

Volkan Bayındır

Soru

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Tüm F1 lerde var. Filtre kutusunun hemen çıkışında. Yok mu sizde? Yoksa aracınız zengin çalışıyor şu an

yarın yada en gec pazartesı fotorafını ceker atarım :) bılmıyorum fatıh henuz varmı yokmu göremedım baktıgımda :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yarın yada en gec pazartesı fotorafını ceker atarım :) bılmıyorum fatıh henuz varmı yokmu göremedım baktıgımda :)

Sen miydin kardeşim avatar değişince dikkat etmeden başkası sanmıştım :)

aa5e.jpg

Ben zetec'te çok çektim bu zımbırtıdan. Bunlarınki pahalıdır 300 lira civarıdır. 

Aslında bu tür arabalarda belli bir süre sonra yenisiyle değiştirmek gerekiyor. Sensörler bi süre sonra kirleniyor ve doğru okuyamıyor. Fazla yakıt ve düşük performans gibi.

Bunu yağsız spreyle temizleyebilirsin belli km aralıklarıyla. O2 sensörü var birde. Onu temizlemek mümkün değil hatta kurcalarsan bozulur. Arabanda iki tane var ondan. 

Bi problem varsa arabada bu sensörleri değiştir yenisiyle. Hem yakıtın düşer hem performansın artar. Ben değiştirmiştim araba çığır atlamıştı resmen :) 

O. Fatih Yurter tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sen miydin kardeşim avatar değişince dikkat etmeden başkası sanmıştım :)

aa5e.jpg

Ben zetec'te çok çektim bu zımbırtıdan. Bunlarınki pahalıdır 300 lira civarıdır. 

Aslında bu tür arabalarda belli bir süre sonra yenisiyle değiştirmek gerekiyor. Sensörler bi süre sonra kirleniyor ve doğru okuyamıyor. Fazla yakıt ve düşük performans gibi.

Bunu yağsız spreyle temizleyebilirsin belli km aralıklarıyla. O2 sensörü var birde. Onu temizlemek mümkün değil hatta kurcalarsan bozulur. Arabanda iki tane var ondan. 

Bi problem varsa arabada bu sensörleri değiştir yenisiyle. Hem yakıtın düşer hem performansın artar. Ben değiştirmiştim araba çığır atlamıştı resmen :)

:D benım ben :D değişim tahmını ne kadar'a maal olur pekı kardesım  :) Gercı performans artacaksa katlanılır yanı :)  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

:D benım ben :D değişim tahmını ne kadar'a maal olur pekı kardesım   :) Gercı performans artacaksa katlanılır yanı :)

Değiştirmekte bişey yok ki aynı ona göre takıcaksın. 

Sadece maf sensörü 300 lira falandır. o2 lerin tekisi 100 liradır. Toplamda 500 tl gibi bi rakam tutar. Problem yoksa hiç gerek yok :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Değiştirmekte bişey yok ki aynı ona göre takıcaksın. 

Sadece maf sensörü 300 lira falandır. o2 lerin tekisi 100 liradır. Toplamda 500 tl gibi bi rakam tutar. Problem yoksa hiç gerek yok :)

. :D yok yok koç gibi maşallah tahtaya vuruyım dur :D :D :D

Arabayı bakıma sokarım o fıyata ahahah :D :D

Volkan Bayındır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.