Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aks Kafası

Erman Nehir

Soru

Araçta direksiyonu tam tur çevirip dönünce gelen tak tak sesi ve 70-80 km hızdan itibaren ön takımdan gelen tak tak sesi ve uğultu şikayetiyle özel bir servise gittim.Usta ile test sürüşüne çıktık,usta aks kafasında problem var aks kafası değişecek dedi.Malumunuz bütün olarak aksın orjinali çok pahalı acaba focuslarda aks kafası değişimi yapılıyor mu? Değişebiliyorsa verim alınır mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Değişiyor tabiki. Komple aks değişimi öneririm.Heleki aracınızın kilometresi fazla ise. 400-500 liraya orijinal sıfır bulunuyor.

Arabanın kilometresi 51000.Aksı pek değiştirmek istemiyorum.Aks kafası değişimi ne kadar idare eder acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracınız garantide ise servise gidin.

Garantisi bitmiş fakat 1-2 ay olduysa yinede servise gidin.

Epeydir bu ses var, önemsemedim fakat giderek arttı, çalışıyorum zaman bulamadım, sorun birkaç ay mu? gibi dözler sarfedin :)

Düzenli servis bakımlı ise bunuda söyleyin.

Eğer servisten umut yoksa sanayide 50 lira parça 30-40 lira işçilikle değiştirebilirsiniz. Takılan ürün kesinlikle 'BSG' marka olmasın. Buna dikkat edin. 50.000 km pek birşey değil, sanırım biraz sert kullanılmış :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracınız garantide ise servise gidin.

Garantisi bitmiş fakat 1-2 ay olduysa yinede servise gidin.

Epeydir bu ses var, önemsemedim fakat giderek arttı, çalışıyorum zaman bulamadım, sorun birkaç ay mu? gibi dözler sarfedin :)

Düzenli servis bakımlı ise bunuda söyleyin.

Eğer servisten umut yoksa sanayide 50 lira parça 30-40 lira işçilikle değiştirebilirsiniz. Takılan ürün kesinlikle 'BSG' marka olmasın. Buna dikkat edin. 50.000 km pek birşey değil, sanırım biraz sert kullanılmış :)

Arabayı sert kullanan biri değilim sanırım aldığım kişinin kullanım tarzından kaynaklı.Peki önerdiğiniz marka var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.