Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ülkeler Hakkındaki İlk Düşünceleriniz Neler ?

A. Uğurcan Uğur

Önerilen Mesajlar

o neyi sömürüyor sor hele bi bana

onur sana sorsam ne cevap vereceğini biliyorum...Direk kıza sormak lazım ki neyin ne olduğu ortaya çıksın..Yok kızın yanından geliyormuştu bilmemne....Kekleme bizi onur... :):D Sen benim çıktığım kızlara sor bakalım sana ne diyecekler..Bana sorsan cevap bellide bi de onların ağzından duyman için diyorum... :D :D

NoT:Konu onur ve benim sayemde amacından bayağı( :) ) bi saptı galiba...Kusura bakmayınız... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

doctor lara tıp sayfası acılsın ozaman...ne diyim hayırlısı olsun ülkemiz adına...çok sevindim başarılarının devamını dilerim delikanlı...

emrecan bu adam beni hasta ediyor...sanırım amcayı devamlı kinayeli kullanıyor sanada öle geliyormu....ha...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ohooooooo adam tıfılmış daha dereyi görmeden pacaları sıvamışşş...emrecan ne diyor bu...beyazönlük...aldınmı len kendine şimdiden..stetoskopunu falan ha..

emrecan merak etme amcalar devam ederse o deyimin devamı gelecektir delükanlya...şeyleri 7.65 lik tabanca diye...biliyon kızdırılmaya pek gelmem..adama bak ya allahın greys anatomisi benlen kafa yapıyor..bide megane 2 si var hele hele...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sinema tarihinin kilometre taşlarından olan madmax serisi bugünkü bilimkurgu filmlerinin en önemlisi olup kült film ünvanına erişmiştir..mel gibson en büyük başarısını bu filmde yakalayığ bugünlere gelmiştir..serinin 2012 yılında yeni devam filminni çekim aşamaları devam etmekte olup..seyretmemiş cahil kesime...changer motorun sesini duymaları önemle rica olunur...teşekkürler teşekkürler..emrecan onur ..toplayın olum paraları..hadin durmayın...yakop sende vereceksin kardeşim yok ole boss moss...bende movienin bosuyum yetti gari.......heytttttttt racko yok tadım yok...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.