Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Geniş Ekranlı Gösterge Paneli Hangi Paket Ile Geliyor ?

Emre Can Özkaya

Soru

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

tekno paket dışında da geliyor  geniş ekran ,smart paket olması yetiyor sanırım ..Donanım haberde bi arkadaş almış focus tdcı titanyum araç smart paket tekno paket yok ama ekranı geniş ekran.Aracı yeni teslim almış ...Daha önce bayide gördüğüm focustada geniş ekran vardı araç smart paketti fakat tekno yoktu.Bence bu geniş ekran smart pakette otosanın kafasına göre geliyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

tekno paket dışında da geliyor  geniş ekran ,smart paket olması yetiyor sanırım ..Donanım haberde bi arkadaş almış focus tdcı titanyum araç smart paket tekno paket yok ama ekranı geniş ekran.Aracı yeni teslim almış ...Daha önce bayide gördüğüm focustada geniş ekran vardı araç smart paketti fakat tekno yoktu.Bence bu geniş ekran smart pakette otosanın kafasına göre geliyor 

Yukarda verdiğim yanıt net'dir. Eskiden bi ara öyle geldi sadece 1 dönem sonra bu şekilde..

Sanırım vs diye karıştırmayalım kafaları.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yukarda verdiğim yanıt net'dir. Eskiden bi ara öyle geldi sadece 1 dönem sonra bu şekilde..

Sanırım vs diye karıştırmayalım kafaları.

yalnız yeni araç alan bir arkadaş var donanım haberde araç tekno paket değil ama geniş ekran var araçta 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yalnız yeni araç alan bir arkadaş var donanım haberde araç tekno paket değil ama geniş ekran var araçta 

Yeni alınması yeni gelmesi demek mi ? Neyse canım benim ki bildiğim son net bilgi varsayımlarla en azından hayal kırıklığı yaratmayacak yönde..

Çok da önemli değil sadece bence hatta benim umrumda değil hangi pakette olduğu sitede yanlış bilgi olmasın diye çabam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yeni alınması yeni gelmesi demek mi ? Neyse canım benim ki bildiğim son net bilgi varsayımlarla en azından hayal kırıklığı yaratmayacak yönde..

Çok da önemli değil sadece bence hatta benim umrumda değil hangi pakette olduğu sitede yanlış bilgi olmasın diye çabam.

valla bende  arkadaşın verdiği bilgiyı yazdım kardeş  yeni almış aracı 2013 model ,smart paket, otomatik park çokta uygun fiyata almış ekranda geniş ekrandı ..Ha aracı bayide bekletip sonradan sattılarsa orasını bilemem ,mesela  style plus üretimi bittiğinde de bayinin birinde bu model (style plus) araç vardı dedim bunlar artık gelmiyor bu araç nerden çıktı satış elemanı bunu satmıyoruz tanıtım amaçlı duruyor demişti..Sonradan bu aracı sattılar  belki buda öyle olmuştur :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yeni alınması yeni gelmesi demek mi ? Neyse canım benim ki bildiğim son net bilgi varsayımlarla en azından hayal kırıklığı yaratmayacak yönde..   Çok da önemli değil sadece bence hatta benim umrumda değil hangi pakette olduğu sitede yanlış bilgi olmasın diye çabam.
 Site teknik sorumlusu için oldukça asabi bir cevap.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.