Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lastik Sorunu

serkan özduran

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar 2013 mayısta focus trend x aldım. continental marka lastik var. geçen lastikçiye gittiğimde 3 lastiğimde bilye büyüklüğünde kitle hissi uyandıran bombeler var.gözle görülmüyor. fakat el sürünce belli oluyor. bilgisi ve önerisi olan varsa lütfen paylaşsın. saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle oluyor: Otokoç garanti gereği Cont yetkili bayiine yönlendiriyor.

Bayilerde detaylı kontrola izin veren bir cihaz var ona takılıp rapor alınıyor ve toleranslar dışında ise değişim uygulanıyor, bazen bu süreç bölge yetkilisinin gelmesini bekleyebiliyor.

Benin dört lastiğim bu şekilde değişti, ama sorun balans tutumamaları idi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Benimde sol ön lastikte balon oluşmuş galiba. Detaylı bakamadım tekrar inceleyip fotoğraflarım. Conti marka.

Sanırım değişmesi gerekecek :(

Edit: demin detayli baktim heryerine elledim balonu bulamadim. Sadece bi yerde cok zor hissedilen cizgi seklinde ince bir içe cokukluk vardı. Resim eklerim pcye geçince. Lastikciye göstermek en iyisi...

edit2:

20131219_154504_zps83cfe269.jpg

20131219_154442_zpsf0833d10.jpg

İlk resimde ıslattığım bölgede çizgi gibi bir çukurluk var ama bombe yok  :blink:

ikincisi kuru hali...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.