Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Makyajlı Focus2 Paketleri

Hakan Türkoğlu

Soru

makyajlı focus 2 titaniumların paketleri neler acaba aynı model aynı renk aynı kasa arkadaşımın aracında anahtarsız çalışma yok ama arka bagaj kapağında nikelaj var benim araçtada anahtarsız çalıştırma var ama nikelaj yok merak ettiğim görsellik dışında mekanik yada elektronik aksamlardada paketlerle birlikte değişiklik varmı (araçlar 2010 dizel sedan focus titanium)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

bildiğim kadarıyla yürüyen aksamda bir değişiklik yok titanium x de mikelaj,dijital klima,start stop, hız sabitleyici, vs özellikler var diye biliyorum  2009 da

Eksik ve yanlış bilgi içeriyor bu mesaj.

Yukarıda ki soru zaten farklıydı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Titanyumlarda ufak bir ara değişiklik yapmışlardı (benim aklımda 2009 nisan diye kalmış). Arkadaki nikelajı, elektrikli sürücü koltuğunu, yolcu koltuğu yükseklik ve bel ayarını iptal ettiler, yerine anahtarsız çalıştırma koydular. Onun dışında bir değişiklik yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.