Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Uzaktan Kumandalı Ledli Kartalgözü

Önerilen Mesajlar

Konu ve yorumları okumadan sizin gibi her şeye atlayan insanlar böyle saçma sapan yorumlar yapıyor işte biraz konuyu ve yorumları okuyun .Yorumlardada belirttiğim gibi kimseye zararı olmadan sadece insanların oldugu sürücüleri hiç bir şekilde rahatsız etmeyen şekilde kullaınırım.

Sahsinizi hedef almadan direkt olarak urune getirdigim elestiriyi neden kisisellestirdiginizi anlayamadim.

Bir de forumda biraz daha gezinirseniz sizin tavrinizin aksine insan gibi yazistigimizi farkedeceksiniz. Sizi de bu sinirlar dahiline davet etmek boynumun borcu.

Hayirli geceler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sahsinizi hedef almadan direkt olarak urune getirdigim elestiriyi neden kisisellestirdiginizi anlayamadim.

Bir de forumda biraz daha gezinirseniz sizin tavrinizin aksine insan gibi yazistigimizi farkedeceksiniz. Sizi de bu sinirlar dahiline davet etmek boynumun borcu.

Hayirli geceler.

Kişiselleştirmemin nedeni siz yazdıgınız cümlede "istiyorsanız" yazmışsınız konuyu açan benim orda daha açık olabilirdiniz ozaman mesela "önündeki araçtan küfür yemek isteyenler için güzel bir ürün" olabilirdi ozaman kişiselleştirmezdim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kişiselleştirmemin nedeni siz yazdıgınız cümlede "istiyorsanız" yazmışsınız konuyu açan benim orda daha açık olabilirdiniz ozaman mesela "önündeki araçtan küfür yemek isteyenler için güzel bir ürün" olabilirdi ozaman kişiselleştirmezdim

Urunu siz alacaginiz icin oyle yazdim elbette. Siz urunu alacak olan kisisiniz, ureticisi veya saticisi degilsiniz. O yuzden alici olarak urune getirilen elestiriyi uzerinize alinmamaniz lazim.

Neyse cok uzatmak istemiyorum, bu tarz urunler trafikteki diger suruculeri rahatsiz etmekten, alicisina sanal bir heves tatmini yasatmaktan oteye gitmeyen, islevsiz ve verdigi rahatsizlik nedeniyle mevzuata aykiri urunler. Ama yok ben illaki alirim takarim diyorsaniz buyrun alin. Araba sizin para sizin. Nasil olsa merceksiz xenonlara birsey demeyen ama milletin masumane cam filmlerine bile laf eden denetim birimleri bu aletin kullanicilarina da birsey demez...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.