Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2006 Ghia Disel Şanzumandan Ses Geliyormuş Ne Yapmam Lazım Yardım Lütfen

Mehmet Şanlı

Soru

aracı bakıma götürdügünde babama şanzumanından ses gelmeye başlamış demişler rölantide arabayı çok sallıyor demiş az gidici falan demişler. ne yapmam lazım motor katkısı falan kullansam idare edermi beni lütfen yardım edin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Aracınız kaç kilometrede?

Geçmişte hiç debriyaj baskı balatası volantı değişti mi ?

Rölantide sallamasının birçok sebebi olabilir.Örneğin motor kulağında sorun varsada sallayabilir,enjektörlerde sorun varsada sallayabilir,hava filtresi doluysada sallayabilir vs vs..

Şanzımandan nasıl bir ses geliyor önemli olan o.

Profil bilgilerinizden Antalya'da olduğunuzu görüyorum.Antalyada iseniz birde aracınızı Antalya Eski Sanayi Sitesi 664. sokakta(Büyük Michelin Bayisinin olduğu sokak) bulunan Modern Ford Özel Servisi'ne götürmenizi tavsiye ederim. Kazıklama huyları yoktur. Ne ise onun ücretini alırlar.Yapamayacakları işe bulaşmazlar. Çok yoğun olduğu için telefonla randevu alın öyle gidin,yoksa geri dönersiniz maalesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.