Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2,5 Far Açık İkaz Sinyali Hak

Mustafa Ekin

Soru

Arkadaşlar bende 2,5 Collection var ama Arabayı stop ettirdikten sorna kapıyı açtığımda normalde açık olan FAr için Uyarı sinyali vermesi Gerekmiyor mu? bende vermiyor çok kez farı açık unuttum dün sag olsun akü Bitmiş

Bir Başka sorum Geçen Hafta Lastikleri Degiştirdim energi Saver taktırdım fakat şimdi sanki daha bir ses geliyor ve yoldaki en ufak sarsıntıyı hisseder oldum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Vermesi gerekiyor, sizinde bunu akü bitmeden önce sormanız gerekiyordu.

Sigortası felan atmış olabilir baktırmak lazım. Lastiklerin hamuru tel yapısı vb şeylerle ses alması yol tutuşu darbe emişi vb şeyler değişir. Normal bunlar.

Bu sebeple forumlar var lastiğinizi almadan tecrübeli arkadaşların yorumlarını okusaydınız keşke. 

Keyifli forumlar bizi son anınızda hatırlamayın bundan sonra :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dünya üzerinde ses çıkarmayan lastik yok malesef :) hepsi ses çıkarıyor, ki Avrupa standartlarında desibel faktörü de gözetiliyor :)

Eğer hassas bir kulağınız varsa ve rahatsız oluyorsanız yalıtım yaptırın, çok faydasını görürsünüz... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

dünya üzerinde ses çıkarmayan lastik yok ama çok az rahatsız etmeyecek kadar ses çıkaran lastik mevcut sesi kesmek istiyorsanız başka markalara yönelmeniz gerek 

hee çok ses yapan lastiğinde  darbe sarsıntısı daha düşüktür bozuk yolda daha az sarsılarak gidersiniz ben prelli kullanıyorum yol sesi sadece kısık bir uğultudan ibaret yani rüzgar sesinden anlaşılmıyor bile continental lastiklerininde sessiz olduğunu duymuştum michelin asfalt sesini naklen iletiyor bazı forumlarda çeşitli karşılaştırmalar mevcut hatta forumumuzdada cem bey böyle bir tablo paylaşmıştı bakarsanız daha geniş bilgilere ulaşabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
  1. Yakup Kardeşim Çok Haklısın Ayrıca Şunu ;Fark Ettim Her Konuda Muhakkak Yapıcı Bir yorumun var sağolasın.

Ses Noktasında Alttaki Bakalit Kırılmış benım sanırım oda baya ses yapıyordu onu degıstırdım bıraz olsun ses azaldı

Ama Siğorta noktasında sanırım bir tamirciye götürmem gerek dediğiniz mumkun olabilir

Lastik Noktasında da Baya bir araştırdım sadece okudum genelde Michelin önerdiler hamuru daha yumuşak şöyle ıyı böyle ıyı dıye fakat satılırken uzerınde DB oranı yazmıyordu neyse Taktırdık artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Continental lastik var fabrika çıkışı; ön camlar açık ya da kapalı iken ses duyulmuyor ama arka camlar açık ve hız da biraz yükselirse ( 70 km/saat ve üzeri ) garip yüksek bir uğultu duyuluyor. Forumda bir yerlerde, bu lastik sesinin normal ve genelde olduğunu okumuştum gerçi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.