Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sabahları Ses Çıkartıyor, Neden?

Serdar Yıldırım

Soru

S.A. Ben gerçekten focus  hayranıydım. 2006 focus ghia mı  sattıktan sonra bi sınıf üst araba  bineyim diye 2009 jetta  aldım  ama  benim için  hüsran  oldu. Arabayı  focus la  kıyasladığım için dayanamadım  ve  6   ay  felan   sonra  sattım ve  yine  focus  ghia  aldım.(2005 ghia II lpg)Ama  malesef özellikle  sabah  kullanırken  araç  çok  fena  ses  çıkarıyo. Motor  sanki  artık  lütfen gaza  dokunma  dercesine  bi  sert tıkırtı  sesi  var.Daha  3000  devire  ulaşamadan 2000  kerde  vites  değişiyorum  sesten  rahatsız olduğum  için.Sorun ne  olabilir  fikri olan varsa şimdiden  teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Birçok nedeni olabilir fakat soğuk motorda ses denilince ilk akla gelen subaplardır. Deneyimli özel veya yetkili servise gitmeden o sesi forumdaki hiçkimse çözemez.Size göre tıkırtı bana göre homurtudur ve hava filtresinden çıkan hortum delinmiş bile olabilir. Bilmem anlatabildim mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.