Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2.5 Park Lambalarının Far Camını Eritti Nasıl Bir Çözüm Yolu Uygulayabilirim?

Fatihhan K.

Soru

Arkadaslar merhaba,Focus 2 makyajli kasa hb aracımın park lambaları bulunduğu yerin camını eritti ve far caminin uç kısımları arac yeni yikanmista buğu yapmış gibi. Cami söküp temizletme şansım var mı ? Veya herhangi başka bir yöntem ? Araçta sonradan yaptırdığım xenon far var merceksiz ancak onunla alakası olduğunu sanmıyorum. Park lambalarını yine orijinal olan park lambalariyla birebir yenisini taktirmistim ikiside simsiyah olmuş şimdi söküp attım. Xenon'lari çıkarıp servise götürsem garantiye girer mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Mesajın üzerinden baya zaman geçmiş. aynı sorun bende de var sağ ön farın sinyale yakın tarafında arkadaşın dediği gibi buğulanmış gibi, ısıya maruz kalmış gibi iz var. (Ampullerm orjinal) 

Sorunu nasıl çözdünüz yazabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.