Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Focus II Bluetooth Bağlantısı Nasıl Yapılır ?

emrelo

Soru

bluetooth ile arabaya bağlamak için acaba ne yapıyoruz. daha doğrusu öncelikle şunu sormak istiyorum 2011 collection da bu özellik var mı.? teyibin üzerinde yes-no tuşları var sanırım oluyor ? internette hiç bir yerde bulamadım. anlayamadım. sanırım cep telefonunu tanıtmak gerekiyor arabaya ama nasıl ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 15 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

bugün fluence denedim ekranında telefon ayarları var sonra seciyorsun...neyse kendi telfonundanda acıp bluetoot özelliği baglan diyorsun fluencenin ekranında bir kod veriyor onu verip arıyorsun...tüm konuşmaları araç içince yapıyorsun hoş bir özellik...sevdim...ama focusta collectionda yok sanırım...onu sadece navigasyon cihazlarıyla saglayabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yes no tuşları sadece sesi kapatıyor ama yanlış bilmiyorsam bluetooth kiti takılabiliyor.CD çaların arka kısmındaki bağlantı bölümünde resimde görülen bağlantı nooktaları kullanılarak bluetooth kiti bağlantısı yapılabilir.Tabii ki bu bağlantılar türkiyedeki araçlarda kullanılan CD6000 modellerinde aktif midir bilemiyorum.

28a68635.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teşekkürler :D

Yes no tuşları sadece sesi kapatıyor ama yanlış bilmiyorsam bluetooth kiti takılabiliyor.CD çaların arka kısmındaki bağlantı bölümünde resimde görülen bağlantı nooktaları kullanılarak bluetooth kiti bağlantısı yapılabilir.Tabii ki bu bağlantılar türkiyedeki araçlarda kullanılan CD6000 modellerinde aktif midir bilemiyorum.

Link:

http://ressim.net/s/upload/28a68635.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Orjinal olarak ekleyebilirmiyiz yani ? Mesela benim aracim 2011 model titanium focus benim aracimda harita aydinlatma nin yan taraflarinda mikrafon gibi yerler var , partot vb gibi cihazlar eklemeden yani orjinallik bozulmadan bluetooth ekleyebiliyormuyuz ? Bunun icin farkli bir kit bulunurmu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Orjinal olarak ekleyebilirmiyiz yani ? Mesela benim aracim 2011 model titanium focus benim aracimda harita aydinlatma nin yan taraflarinda mikrafon gibi yerler var , partot vb gibi cihazlar eklemeden yani orjinallik bozulmadan bluetooth ekleyebiliyormuyuz ? Bunun icin farkli bir kit bulunurmu ?

bende merak ettim o aydınlatma lambalarının yanındaki şeyleri ama onlar araç kilitliyken içeride hareket olduğu zaman algılayıcı görevini görüyormuş sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.