Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

BoLu - Akçakoca - Zonguldak Ve Bartın Amasra

Emre V.

Önerilen Mesajlar

Hazır vizeler başlamadan arkadaşla bi kaçamak yapalım dedik :smiley2k:

Bu tatil planımız 5 gün boyunca boludan yola çıkıp akçakoca(düzce) - Ereğli - alaplı - zonguldak - bartın amasra ve inkum sonrasında eve dönüş diye hesaplamıştık :smiley2k:

normal bir tatil olması yanı sıra oradaki güzellikleri sizlere bi nebze olsun göstermek istiyorum :D

Gittiğimiz araç passat 2010 1.6FSI motor otomatik vites ve benzinliydi.Kat ettiğimiz mesafe 600 km de yaklaşık 300 TL lik benzin yaktık :D Amasra yolları hem rampa olduğu için çok fazla yaktı :)

Daha fazla sıkmak istemiyorum işte o güzellikler :)

Bolu Dağı :

DSCF1360.jpg

Alaplı :

DSCF1386.jpg

DSCF1373.jpg

DSCF1422.jpg

Zonguldakta taxi focus :)

IMG_0338.jpg

İlk gecemiz araç içinde GTA 4 ile focus :)

IMG_0355.jpg

DSCF1437.jpg

Amasra (bartın)

IMG_0389.jpg

IMG_0415.jpg

IMG_0417.jpg

IMG_0438.jpg

IMG_0405.jpg

IMG_0385.jpg

Amasra yolları :

IMG_0602.jpg

İnkum :

IMG_0516.jpg

çok fazla resim olduğundan tarihi olan resimleri tekrar eklerim albüme :)

CrazyVarna tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rica ederim herkese tavsiye edebileceğim bi tatil yeri öyle aşırı pahalı yani yok.Özellikle amasrada bi tek caddesi var 10 defa tur atsanız 2km yapmaz araç :smiley2k: 5-6 tur attık esnaf tuhaf tuhaf bakmaya başlamıştı şirin bi yer :smiley2k:

Passat hakkında ufak bi yorumum olacak :

Araba çok güzel exclusive donanıma sahip. 1.6 motor çok ufak kalıyor özellikle DSG vites olmasına rağmen yakıt çok ve araba gitmiyor resmen.Ama benzinli olduğu için ses 0 derecede az.Tur atarken insanların arkasına kadar gelseniz dahi duymuyor sizi , bizim focuslarda böyle bi sorun yok çünki traktor gibi çok uzaktan dönüp bakarlar :D

Neyse kendi ilime gelir gelmez kendi aracımızla bi tur atmak istedim inanırmısınz 5 gün boyunca alışmışım o sessizliğe , eve geldiğimde bizim arabayı kim kullandı baba dedim :D Kimse kullanmadı garajdaydı dedi :) Çok sesli bi motor yapısına sahip TDCI :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Amasra çok güzeldir yaa hele yolu harika virajlı virajlı süperrr :)

İnkumuda güzeldir ben inkumunu daha çok seviyorum amasradan

abi inkum yaklaşık 2km düz bi yol sahili var o kadar amasra ile aynı bi mahalle gibi yuvarlak şekilde nerye dönseniz caddeye çıkıyor biliyorsundur :)

İnkumda saat 11 dediğin zaman hayat bitiyor(herkes evine çekiliyor) amasrada gece 1 de :D

Bence yüzmek ve sahili için inkum , diğer gezmek ve gece hayatı için amasra derim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnkumunda 11 de hayat bitmiyor kardeşim dağ yolundan sahile indiğinde sağa dön yolun sonunda 1 tane discosu var hem çok kalabalık değil rahat rahat eğleniyorsun gece 2 ye kadar çalıyorlar. :)

Amasra çok daha hareketli inkumuna göre :)

Ama ben kafa dinlemeyi daha çok sevdiğim için inkumunu tercih ediyorum.

Amasrada meydanda solda bedenaltı diye bi disco vardı ben en son gittiğimde hala duruyormu o :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnkumunda 11 de hayat bitmiyor kardeşim dağ yolundan sahile indiğinde sağa dön yolun sonunda 1 tane discosu var hem çok kalabalık değil rahat rahat eğleniyorsun gece 2 ye kadar çalıyorlar. :)

Amasra çok daha hareketli inkumuna göre :)

Ama ben kafa dinlemeyi daha çok sevdiğim için inkumunu tercih ediyorum.

Amasrada meydanda solda bedenaltı diye bi disco vardı ben en son gittiğimde hala duruyormu o :D

Abi amasrada dikkatimi çeken hayaLperest ve hanbar vardı.En meşuru hanbarmış ama bi bira 12 liraymış ne kadar doğru bilmem ve yarısı su diyorlar :D

Öyle gece alemine akmadık, inkumda sağa döndüğümüzde sosyete tarafı oluyormuş sahil kenarındaki yolda yürüyenler oluyor ama saat 11 dediğinde pek kimse kalmıyor sonra yavaş yavaş çekiliyorlar evlerine :D

gidip konaklamak isteyenler için extra bilgi :

amasrada pansiyonlar 90TL civarı kahvaltı dahil tek oda 2 kişilik yatak var

İnkumda ise kahvaltı hariç 2 ayrı yatak var 80 lira...

Bize ilk önce 2 erkek arkadışız die zemin katta afedersiniz it bağlasan durmayan bi yer gösterdiler biraz sert çıkıştık , sonra gıcıklığına hemen yanındaki başka bir pansiyonda kaldık :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oranın yerli halkı biraz garip yaa direk giydirme mantığı var :)

İnkumunun sağ kısmında o sosyete bölümünde yani en sonda yine lebiderya diye bir pansiyon var 4 kişilik küçük ahşap evler :) oranın sahibi tanıdıktı bizim keşke haber verseydin gitmeden

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oranın yerli halkı biraz garip yaa direk giydirme mantığı var :)

İnkumunun sağ kısmında o sosyete bölümünde yani en sonda yine lebiderya diye bir pansiyon var 4 kişilik küçük ahşap evler :) oranın sahibi tanıdıktı bizim keşke haber verseydin gitmeden

yiyecek konusunda çok aşırı pahalı değil aynı hemen hemen.Ama inkumda çok aile pansiyonu var sorun çıkıyor 2 arkadaş giderseniz veya kız arkadaşınızı götürürseniz :D Biraz para yedirmeniz gerekir kız arkadaşınız varsa .

ah abim keşke yazaydım foruma :D Neyse böyleside güzeldi.En azından kafa dağıtıp geldik önemli olanda bu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lebideryada sorun çıkmaz bekarmışsın kız arkadaşın varmış falan :) Ayarlardık hertürlü neyse artık bi dahaki sefere :D

tamam abi bi daha gidersek rahatsız ederim seni :)

Gerçi diğer pansiyonlarda ilk odayı tanıtırken şöyle bi bakıyorlar sonrasında götürsen arkadaşını hiç belli bile olmaz , beyin bedava :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.