Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bir Kaç Donanım Sorusu?

Turgay Özdemir

Soru

Aracımı alalı 10 gün kadar oldu şu an 600 km de hiçbir sıkıntı yok...yeni araç diye 2000 devirin üstüne ve 90 km hızı aşmadım yüksek devirlerdeki performansını merak ediyorum tabiki...2000 km ye kadar böyle kullanmayı düşünüyorum...

-Gösterge panelindeki ışıklar sürekli yanacakmı gündüz dahil bende sürekli yanmakta yanmasımı gerekiyor? kapanma gibi bir durum yokmu.

-Xpakette olduğu gibi benim araçta olan iç ışık paketi pedal,kapı cebi ve açmada turuncu ışık sürekli yanıyor on\off gibi bir şey varmı?

-Forumda sağa ve sola dönüşlerde sağ ve sol aynaların ufak bir açıyla döndüğü gibi bir şey okumuştum bende böyle bir şey yok...

-Aracı arkas oto dan aldım(izmir) yangın tüpü ilk yardım seti ve paspasları ellerinde olmadığı için vermediler daha sonra vereceklerini söylediler 10 gün oldu arayan soran yok bugün aradım geçiştirdiler bari paspasları verselerdi sıfır aracın içi kirlendi bile...aracın kitabı bile 2 ye ayrıldı yenisini isticem ford genel merkezi arasam yardımcı olurlarmı?

-aklımda bir çok şey vardı pcnin başına geçince unuttum..

ford focus 1,6 tdci 115ps titanyum,smart paket,ay tozu gri

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

- Gösterge Paneli ışığı her zaman yanmasında ne sakınca var :) yanacak evet güneş yansırsa göremezsiniz gündüz.

- Cevap verilmiş ek olarak bu tür şeyler için kullanım klavuzuna bakabilirsiniz.Pc'nize indirmek mümkün kitap açma alışkanlığı yoksa.

- Dönen lamba focus 3'de yok. 

- Arayın tabi ki çözüm bulmanız yüksek olası.

- Aklınıza gelirse aktarın lütfen buralardayız biz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.