Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Cmax I Açılmayan Kapı Ve Cam

Ozan Kar

Soru

Cmax bölümü daha çok yeni cmaxe ait olduğundan sorunlarımda pek cmax ile alakalı olmadığından konuyu buraya açmaya karar verdim, uygun görmezse Yakup bey taşır :D

2 sorunumuz var,

1.si cam açma ile ilgili, sürücü camını tam açmak istediğimde 2. kademeyi bassam bile açılmıyor elimi çekince duruyor. biraz basılı tutarsam çalışıyor. kaldırmada ve kumandadan açıp kapatmada sorun yok. programlama olayı değil yani. düğme diye düşündüm ama başka fikir gelir mi acaba.

2.si sağ ön kapı bazen kapı kilitli kalıyormuş(öyle anladım) yani kapı açılmıyormuş özellikle dışardan içerden açılmadığı da oluyormuş ama daha nadir. harekete geçince otomatik kilitleme ve tek basışta çift kilitleme özelliklerini aktif etmiştim bununla alakası varmıdır acaba? sorun sadece ön sağ kapıda.

her iki sorun içinde biraz WD40 kullanayım diyorum, nedersiniz?

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

cam için; düğme grubunu sökemedim soketine sıktım wd40 biraz daha iyi gibi sanki :)

kapı için wd40 birşey değiştirmedi. içerdeki kolun üstündeki kilitleme kolu (tanıma bak bee) yarıda kalıyor oralarıda yağladım ama olmadı sökmeyede üşendim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

cam için; düğme grubunu sökemedim soketine sıktım wd40 biraz daha iyi gibi sanki :)

kapı için wd40 birşey değiştirmedi. içerdeki kolun üstündeki kilitleme kolu (tanıma bak bee) yarıda kalıyor oralarıda yağladım ama olmadı sökmeyede üşendim.

Şu söküp takmaya bir ara ver de :):)::) tatildesin bir güneşlen denize gir çık yaw...:)):):):):

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.