Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Navigasyon Güncelleme

Volkan Çelebi

Soru

Merhabalar,

forum için ilk mesajım. Ben de en sonunda 3 gün önce focus alabildim. Bir önceki arabamın beyaz şahin olduğu düşünülürse bunun benim için ne kadar önemli olduğu anlaşılabilir.

Her neyse, ilk defa bu kadar teknolojik bir araç kullanıyorum. Sanırım yavaş yavaş çözeceğim çok şey var.

Sorum şu, daha önce navi olarak telefonda IGO kullanıyordum, şuanki arabamda sony konsol ve 5" navigasyon var ama ben bu navigasyonu hiç beğenmedim IGO'dan sonra. Bana son derece ilkel geldi.

Acaba diyorum bu yazılımı değiştirme şansımız var mı? Ayrıca yeni update geldiğinde kendimiz yükleyebiliyor muyuz, evetse nasıl ve nereden indireceğiz.

Yardımlarınız için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Zürih Focus'unu Benim Arabam bölümünde görebilecek miyiz acaba :)

Maalesef navi yazılımını biz değiştiremeyiz güncelleme olursa servis yükleme yapacak. igo'dan sonra yalan olması normaldir :yeah:

My ford touch ile ford'lar daha iyi olacak. Onlarda navteq var igo gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servis, navigasyon güncelleme olmadığını her yıl 300-400 liraya yeni güncel kart alınması gerektiğini söylüyor. Yazılım tomtom, bu adamlar neden güncelleme yayınlayıp servislere yükletmiyor. Dışarıda opele yeni yazılım atılmış. Ford'u da çözerler mi ki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Alacaksınız arabanızı götüreceksiniz bu işi yapan adamlara ve yazılımları demeyecekler çünkü ünite çin malı markası yok öyle uzaktan olmuyor :)

Benim orijinal navigasyon Sony cihaz. Cin degil. Gerci farketmez. Eger yazilimi yapan TomTom guncel harita çıkarıyorsa bu cozunurlukte, yüklenebilir.

Ben çok denedim karta yazılan imaj dosyası cihaza taktığınız an hata veriyor. Orjinal karta da format dahi atamıyorsunuz. O kart ta sanırım 100 euro civarı. Bu olayı açıkça ben pek sevmedim.

Orijinal olmaz da ayni ozelliklere baska bir SDde yapilir bu is. bi bakicam yabanci forumlarda
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sony değil ünitesi. Neyse benden bu kadar başka bişey bilmiyorum :)

İstediğiniz foruma bakarak boşuna yorulmayın yapamazsınız :)

En iyi Biz Biliriz Bizzzzz!

Bakalım, neyse benim akü falan sapıtıyordu ya, orijinal akü değilmiş connectlere takılanlardanmış, gözden kaçmış falan. Neyse şimdi yenisini getirtiyorlar, takacaklarmış bir haftaya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.