Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Komple Ses Sistemi

taner eviş

Önerilen Mesajlar

hayırlı olsun taner bey,

bir kaç sorum olacak size basınız gördüğüm kadarıyla portsuz daha önceki deneyimlerimle kıyasladığım da focusun bagaj kapağı beni korkutuyor elektrikli olmasıda cabası dayanma gücü hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz çok fazla esneme yapıyormu?

diğer bir sorum ise hem ön kapı hemde arka kapı için crossoverları nerelere yerleştirdiniz kapı içlerinde yeteri kadar yer var mı?

ayrıca araştırıyorum ama henüz net bir bilgi bulamadım bu sorum genel olarak herkese start-stoplu araçlarda bendeki 1.0 gibi mesela sistem araca yüklendikten sonra akü yetersiz kalırmı start stop devreyeyken acaba amfiden güç keser mi? 

tekrardan keyfini çıkartarak kulanın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir kaç sorum olacak size basınız gördüğüm kadarıyla portsuz daha önceki deneyimlerimle kıyasladığım da focusun bagaj kapağı beni korkutuyor elektrikli olmasıda cabası dayanma gücü hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz çok fazla esneme yapıyormu?

diğer bir sorum ise hem ön kapı hemde arka kapı için crossoverları nerelere yerleştirdiniz kapı içlerinde yeteri kadar yer var mı?

ayrıca araştırıyorum ama henüz net bir bilgi bulamadım bu sorum genel olarak herkese start-stoplu araçlarda bendeki 1.0 gibi mesela sistem araca yüklendikten sonra akü yetersiz kalırmı start stop devreyeyken acaba amfiden güç keser mi? 

Taner gelene kadar ben cevap vereyim.

Bagaj kapağını esnetecek kadar güçlü bas olasıdır ki sizin iç organlarınızı da dağıtır.

Crossover el kadar bir şey, kapı içine en az beş tane yerleştirirsiniz.

Sistemin aküden çekeceği akım start-stopun devre dışı kalmasına neden olabilir, hele ki akü eskimeye yüz tutunca.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı olsun taner bey,

tekrardan keyfini çıkartarak kulanın :)

cem abi zaten cevabı vermiş  ama bas portsuz değil  portu yanda :)

kapasitör takarsanız akü ömrünü uzatırsınız bildiğim kadarıyla.

crossoverlar için yeterince yer mevcut keşke onları da resimleseymişim

esnemeye gelince izolasyonumuz mükemmel aracın  pek bi esneme göremedim ben

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

arkadaşlar  otomatik park iptaldi bildiğiniz gibi ürünü  yaklaşık 1  yıldır kullanıyorum  ve bu ürün yeni  geldi

sesli komutu da destekliyormuş  oto parkı da ürün şu an montajda ilk resmini paylaşayım 

videollu inceleme gelicek

b82dPV.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar otomatik park iptaldi bildiğiniz gibi ürünü yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve bu ürün yeni geldi

sesli komutu da destekliyormuş oto parkı da ürün şu an montajda ilk resmini paylaşayım

videollu inceleme gelicek

b82dPV.jpg

Malzeme kalitesini düzeltmişler mi peki ?

Benim almayi düşünmeme sebebim bu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Malzeme kalitesini düzeltmişler mi peki ?

Benim almayi düşünmeme sebebim bu

ne açıdan Sabri kardeşim donanımsal kalite olarak mı yoksa

yazılımsal olarak mı ??

ürünün  dışı bi değişik  piano black değil tamamı  bazı yerlerinde kullanmışlar bence de güzel olmuş.

menüsü çok harika olmuş park sensörüne ufaktan bir animasyon la eğlenceli kılmışlar.

radyo ya klasik arama bandı üzerinden arama koymuşlar  vs vs  

bi ekstra işim çıkmazsa Sabri kardeşim akşama bi inceleme videosu atacağım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne açıdan Sabri kardeşim donanımsal kalite olarak mı yoksa

yazılımsal olarak mı ??

ürünün dışı bi değişik piano black değil tamamı bazı yerlerinde kullanmışlar bence de güzel olmuş.

menüsü çok harika olmuş park sensörüne ufaktan bir animasyon la eğlenceli kılmışlar.

radyo ya klasik arama bandı üzerinden arama koymuşlar vs vs

bi ekstra işim çıkmazsa Sabri kardeşim akşama bi inceleme videosu atacağım

Iyi olur video :)

Demek istediğim bir focusda görmüştüm tuşlar falan çok dandikti. Hatta sahibi bozuk yolda kendi içinde titreyip ses yapiyor demişti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.