Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Müzik Sistemi Kontak Kapalı Iken Çalışmıyor..

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar...

İki haftadır aracın içinde boş boş vakit geçirmek zorunda kalıyorum o yüzdende radyo sürekli açık kalıyor. Geçen haftalarda kontak kapalıyken müzik sistemini açıyor belli bir dakika sonra kendliğinden kapandığında tekrar açıyordum. Yanlız araç dün itibariyle yeni bir icat çıkardı. Kontak kapalıyken müzik sistemi kesinlikle açılmıyor. Motor kapalı kontak açıkken malum gösterge ekranlarıda çalıştığından sadece müzik sistemini çalıştırmanın yolunu bulamadım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç muhabbetinden hoşlanmamış galiba... :):) :):)

Şaka bir tarafa böyle bir ayar olduğunu bilmiyordum... Yani araç kontak kapalıyken radyo belli bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor...belkide akü zayıflamıştır...

kullanma kılavuzunda kontak kapalı iken açarsak 10 dakika sonra kendiliğinden kapandığını, kontak açık, motor kapalı iken ise 1 saat sonra kapandığını söylüyor ki yalan da değil gerçekten kapatıyor. Ama şu an kontak kapalıyken hiç açılmıyor. dediğiniz gibi aküden olabilir diyorum ama 1 aylık aracın aküsü günlük 3-4 saat müzik dinlemeyle biter mi oda ayrı bir soru işareti...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kullanma kılavuzunda kontak kapalı iken açarsak 10 dakika sonra kendiliğinden kapandığını, kontak açık, motor kapalı iken ise 1 saat sonra kapandığını söylüyor ki yalan da değil gerçekten kapatıyor. Ama şu an kontak kapalıyken hiç açılmıyor. dediğiniz gibi aküden olabilir diyorum ama 1 aylık aracın aküsü günlük 3-4 saat müzik dinlemeyle biter mi oda ayrı bir soru işareti...

Normalde servis akü şarj için biraz yol yapması gerektiğini söylüyorlar ... Böyle bir imkan varsa çok fazla dur kalk yapmadan biraz yol yapmak faydalı olabilir....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Isterse 1 günlük araba olsun, biter ama konu değil tabi ki. Düzelir kendi kendine :P yarım kontak da çalıştırın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapılar açılmamışsa....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.