Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2011 Comfort un Müzik sistemi nasıl merak ediyorum? Sabırsızlıkla Aracı bekliyorum

Radyolog01

Soru

• Cevaplar 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters For This Question

Önerilen Mesajlar

• 0

sonunda bugun teslim aldım aracı :D adam istiyorsan 2 bin lira verim sana vazgeç araba için yalvaran cok dedi yok dedim :D

ses sistemi hoşuma gitti yeterde artar bile şimdi dilberay cd leri dolduracam falan diyomuşum :D tabiki azer bülbül yapacam :D nasılda gülüyo yüzüm ama 01 BCR 84 :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

teşekkürler.. çeker koyarım tabiki :D direksiyon biraz sert gibi geldi bana ya. ilk yakıt tüketimide 9 litreydi her 500 metrede bir ışıkta 6-7 km yolda.. direksyon yükseklik ayarı direksiyonun altındaki bi kol var oradan mı yapılıyor. kaput için olabilir diye dokunmadım sormayıda unuttum nöbete yetişecem diye :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Direksiyon yükselik ayarı direksiyonun altında bi kol var ordan yapılıyor. İleri geri de çekebilirsiniz. Kaputun nasıl açıldığını bilmiyorsunuz heralde :D Kaputun üstündeki ford amblemi var onu yukarı doğru çevirin. Sağ veya sol hatırlamıyorum. Anahtarınızla açıcaksınız üstünde açılış aşamaları var ordan bakarsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Direksiyon yükselik ayarı direksiyonun altında bi kol var ordan yapılıyor. İleri geri de çekebilirsiniz. Kaputun nasıl açıldığını bilmiyorsunuz heralde :) Kaputun üstündeki ford amblemi var onu yukarı doğru çevirin. Sağ veya sol hatırlamıyorum. Anahtarınızla açıcaksınız üstünde açılış aşamaları var ordan bakarsınız.

haberim var gösterdiler onuda işte bide içerden mi acılıyo acaba dedim :) bide koltuk geriye nasıl yatıyo :unsure::D ileri geri sürme tamamda geri yatışı nasıl sol alttaki koldan mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu döndürerek koltuğu yatrması çok zor oluyor hiç kullanışlı değil. Bizde tipo vardı onda bile bir kol vardı yukarı çekince koltuk direk oynuyordu istediğiniz seviyeye getirdikten sonra kolu bırakınca öyle kalıyordu. Çok kullanışlıydı bence böyle olması çok dandik. Focus 3 te nasıl bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.