Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2011 Comfort un Müzik sistemi nasıl merak ediyorum? Sabırsızlıkla Aracı bekliyorum

Radyolog01

Soru

• Cevaplar 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters For This Question

Önerilen Mesajlar

• 0

Aux girişi varsa, mp3 çalar da bağlayabilirsiniz. Comfort'u çok bilmiyorum ama Collection'da arkada da hoparlör var ve ayna yanlarında da adını bilmediğim(hoparlör değil galiba) ses sistemi elemanları var, beni fazlasıyla memnun etti. Ben Collection ile Comfort arasında ses sistemi farkı olacağını düşünmüyorum; araştırayım bir şey bulursam tekrar yazarım buraya:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben kullanıyorum o dediğiniz teyp'i. track oynatıyor mp3 oynatmıyor. gayet de kaliteli bass ve tiz ler güzel. sesi fazla açınca hoparlörler baglı oldugu hazneyi sallıyor oda cızırtı yapıyor biraz. 10-13 volume arası kullanıyorum sorun olmuyor. bence normal bir kullanıcı için yeterli. sisteme meraklı olan birisi komple set döşer zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benimki Trend, comfort ile aynı müzik sistemine sahiptir muhtemelen. Mp3 çalma haricinde çok memnunum. Track çalıyor sadece ama sesi gayet kaliteli ve net. Radyodada gayet başarılı. Bass ve tizleride yeterli bence. Beklentinizi bilmiyorum ama rahatlıkla tatmin edecektir sizi. Hatta Comfortlarda torpido içinde aux girişi var diye biliyorum ordanda mp3 player tarzı bişeyler bağlayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aux girişi nasıl oluyor abi. Collectionda var mı geçen görür gibi oldum da az aydınlatırsan sevinirim.

mp3 çaların kulaklık girişinin aynısı arabada da oluyor ve oraya bir ucu mp3 çalara bir ucu aux girişine denk gelecek şekilkde iki ucu erkek kablo bağlıyoruz. mp3 çalar kulaklık kablosuna ses verir gibi aux kablosuna ses veriyor ve o sesi aracın hoparlörlerinden dinliyoruz.

Evet, Collection'da var aux girişi, torpido gözünde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

mp3 çaların kulaklık girişinin aynısı arabada da oluyor ve oraya bir ucu mp3 çalara bir ucu aux girişine denk gelecek şekilkde iki ucu erkek kablo bağlıyoruz. mp3 çalar kulaklık kablosuna ses verir gibi aux kablosuna ses veriyor ve o sesi aracın hoparlörlerinden dinliyoruz.

Evet, Collection'da var aux girişi, torpido gözünde.

Modelden modele değişiyor 2006 ya koyarken 2008 e koymuyorlar mesela. Ben 2 dk inip bakıp geliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Torpido gözünün neresine baktın kardeşim sen ? içinde dedikleri olay içinde değil kağağı aç üst kısma bak beyaz renk.. Gerçi sizde ghia vardı eskiden ordan biliyorsundur.. Hani bir umut belki vardırda yanlış yere bakmışsındır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.