Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Benzindeyken Düşük Viteste Araba Gaz Yemiyor.

erhanbiyik

Soru

sevgili arkadaşlar focus 2.5 lpg li aracım motor soğukken benzinde önce biraz gidiyorum. sorun yok 15-20 sn sonra gaz yememeğe başlıyor motor yığılıp kalıyor. bu olay 5-10 sn devam ediyor. sonra devam ediyorum. fakat lpg de hiç bir sorun yok. 2 defa lpg beyni değişti. ayarlar falan sorun devam ediyor.

ayrıca arabanın rolantide benzinde iken salıklı çalışmadığını farkettim. ibre hafifçe aşağı yukarı yapıyor motor hafif teklemeli çalışıyor.  araç gaza geçinde herşey bitiyor. gazda sorun yok.

özel bir servis sana  katkı vereyim. benzinde bin önce enjektörleri bir temizleyelim. sonra benzin ayarı yapacağım.dedi  ( fiyatı 120 TL bu arada ) benzin ayarı yapılmadan araba gaz ayarı yaptırdığın için sorun yaşıyorsun dedi.

tatmin olmadım doğru olabilirmi acaba .  neler dersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
  • 0

teşekkür ederim. deneyeyim. bugün ustaya götürdüm adam arabaya bakmadan direk benzin pompası değişecek dedi 450 tl  fiyat verdi orjinal 1000 in üzerinde biri ayar yapacaz diyo diğeri pompayı değiştiriyor. kafam karıştı en iyisi yetkili servise gitmek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.