Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bi Xenonlu Farlardan Kim Ister Bi Liste Oluşturalım Arkadaşlar

Guest Murat yılmaz

Önerilen Mesajlar

resimlerini paylaştığım bi xenonlu gündüz farı olan bu farlardan baya bi beğenen isteyen olmuştu bence bi liste yapalım kaç kişi olursa toptaan bi fiyat soralım arkadaşlar.         hb  f3 lerede  ledli stop var           

buradan bakalım resimlere

Murat yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen kim neden ne kadarsa istiyor belli değil. Biraz karışık iş her yan sanayi far isteyenin aynı farı istemesi zor. Herkes beğendiği modeli isteyecek doğal olarak. Öncelikle satıcılara soralım 20 çifti kaça verirsin diye. Sonra listeyelim bu modelden alırsak 20 tane bu fiyat gibilerinden. Yoksa kimse birşey almaz alamaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

farklı konuda verdiğiniz görsellere ulaştım.

3ncü resimdeki fara bayıldım. bence çok şık. neon düzenekleri oldum olası sevmişimdir. ancak halen sorular var elbet. far arıza uyarısı. fiyat. toplu alımda bende bir iskonto olabileceği kanısındayım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tampondaki panjurlara takılan gündüz led farlarını 100 dolara aliexpresste satıyorlar kargo dahil. Toplu alımda tahminen 50 dolara bile düşerler. Tabi toplu alımdan dolayı vergi vermemiz gerekecek. Farları ise 400-500 dolar civarlarında satıyorlar. Toplu alımlarda da onları 250 dolar seviyelerinde alabileceğimizi düşünüyorum. Bu işleri bilen bir komisyoncuya danışıp, vergileri masrafları hesaplattırmak lazım. Türkiyede orjinal ledli bi-xenon farları 1000 liradan satıyorlar çiftini. Tüm masraflarla beraber 300-350 doları geçmemeli ki satılsın bu yan sanayi farlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet far o resimdekiler ama ben yeni resim paylaşamadım yüklemiyo  kota doldu diye uyarı veriyor pc den de pek anlamam en azından kaç kişi ister buraya adlarını yazsınlar ona göre ben fiyat sorayım yarın bi daha yuklemeye çalışayım resim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet far o resimdekiler ama ben yeni resim paylaşamadım yüklemiyo  kota doldu diye uyarı veriyor pc den de pek anlamam en azından kaç kişi ister buraya adlarını yazsınlar ona göre ben fiyat sorayım yarın bi daha yuklemeye çalışayım resim

Biraz istemek biraz özveri başarıya ulaştırabilir.

Buyrun nasıl eklenir ? 

http://www.focusclubtr.com/forum/99-resim-ekleme/

Detaylı güven veren başlık açmazsanız 1 kişi bile ilgilenmeyebilir :) Kolay gelsin

Gerekli şeyler tamamlanırsa site adına düzenleme vb şeylerde yardımcı oluruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tamam yakup abi kızma pek anlamam ben pc den resimler iş yerinde yarın atmaya çalışırım seninde yardımınla. ha bide abi ben yardımcı olma amacıyla uğraşıyorum herhangi bi kar amacı falan yok yani abi yanlış anlaşılmasın

Murat yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaslar sanirim resimlerdeki farlar focus 3 icin gecerli.cunku ben bayagi arastirdim focus 2 icin hazir satilan bi zenon far bulamadim.eger f2 uygun ise ben almak isterim.bulmadığımiçin bu farları taktım ben.

20130505124449.jpg

Taner Ayık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.