Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

C Max Body Kit , Jant Mant , Ufaktan Bir Modifiye Var Mı ??

Oğuz Işler

Soru

Herkese selam

öncelikle konu başlığını doğru yere mi açtım emin değilim fakat bir kusurum olursa affola bu forum işini oldum olası bir sevemedim. internette orada burada şurada araştırıp duruyorum bu C Max denilen ana kuzusunu güzelleştirmek için neler yapabilirim diye fakat ne bir kare fotoğraf nede bir ilan bulabildim.

yardımcı olabilecek abiler ablalar kardeşleri ve dostların tavsiye öneri şikayet bilumum geri bildirimlerini bekliyorum.

ehmm .. iyi geceler =)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

aracınıza şahsi fikrim olarak sadece yeni sade  abartısız jantlar alın derim bence (ki kendi jantlarıda güzel   :D ) . body bozar bu arabayı hele aile arabasıysa :D

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu işlerden anlamam. ne kadar otomotivci de olsam tunning tarzı uygulumalardan pek anlamam...sadece internette vs. araçla ilgili emsal teşkil edecek yada fikir uyandıracak herhangi birşey bulamadım. açıkçası hayal gücümde birazcık durgun araç konusunda =))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.