Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Iii Havalandırma Etrafındaki Kaplamanın Sökülüp Montajı Hakkında Yardım ?

Misafir

Soru

Merhaba, öncelikle bu konuda çalışma yapan ya da nasıl yapıldığından bahsedilen bir konu var mı bilmiyorum ve gereksiz konu açmamışımdır umarım. Bugün mat siyah plastidip boya siparişi verdim ve öncelikli olarak aracımın orta havalandırma ızgaralarının etrafındaki grimsi parçaları mat siyah kaplamak istiyorum ( Resimdeki Focus ST'de olduğu gibi).
  Bu konuda navigasyon ve ekran değişimi yapanların bilgisi olacağından yardım edebileceklerini umuyorum. Önce kırmızı okla gösterdiğim parçaları sonra sadece oralar sırıtırsa ve çıkartabilirsem altındaki kısmı ve vites etrafını kaplamayı düşünüyorum. Tabiki vites etrafındaki kısım daha çok insan elinin ve başka cisimlerin (anahtar vs) çarpıp boyayı kaldırabilme ihtimali olduğu için de yapmakta şüphedeyim ama havalandırma etrafının orjinal ST lerde olduğu renk tutarsa yakışacağını düşündüm, teşekkürler şimdiden... 

ag13focusstdash.jpg

Uploaded with ImageShack.us
Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

O parçaların sökülüşü gösteren, tarif eden olursa bende karbon fiber görünümlü folyo kaplamayı düşünüyorum :D

Önce çerçeveyi tamamen söküyorsun; sonra havalandırma ızgarasının arkasında göreceğin geçme noktaları var onları boşa çıkardığında çıkıyor.

Benim ingiltereden aldığım çerçeve bu siyah havalandırma ızgaraları ile geldi; bende söküp kendi ızgaralrımı taktım.

şöyle gelmişti bana;

20130404174209.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim elimde ST den sökülmüş mat siyah havalandırma çıkışları var; sendekileri bana verirsen bende sana siyahları verebilirim.

İyi bir teklif :D ama ben sırıtması ihtimalinden dolayı istediğim zaman sökebilirim diye plastidip ile yapsam daha iyi sanırım, tek havalandırmalar olursa istersem boyayı sökebilirim ya da  alt tarafları da boyayabilirim diye planladım teşekkür ederim teklif için de :)

Önce çerçeveyi tamamen söküyorsun; sonra havalandırma ızgarasının arkasında göreceğin geçme noktaları var onları boşa çıkardığında çıkıyor.

Benim ingiltereden aldığım çerçeve bu siyah havalandırma ızgaraları ile geldi; bende söküp kendi ızgaralrımı taktım.

şöyle gelmişti bana;

20130404174209.jpg

Çok güzel duruyor, alttaki klima kontrolünün etrafı için de parça olsa satın almayı düşünebilirdim ama plastidip i de kullanmak denemek istiyorum.

Tarif için teşekkürler fakat çerçeve sökme kısmı nasıl oluyordu onu anlayamadım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.